"KPV LV" biedri apsver iespēju neatbalstīt Kariņa valdību
Papildināts

Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Partijas "KPV LV" Saeimas deputātes, "KPV LV" līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa un Karina Sprūde, nolēmušas neatbalstīt topošo Krišjāņa Kariņa (JV) valdību, ja tās deklarācijā netiks iekļauts punkts par obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas atcelšanu, teikts paziņojumos, ko politiķes publicējušas "Facebook" kontā.

"Es neatbalstīšu Vienotības (Jaunās Vienotības) valdību. OIK piesedzēji nebūs tie, kas atbalstīs un virzīs reālu OIK atcelšanu. Līdz šim Kariņš pat nav pacenties nevienā no "savas valdības" prioritātēm minēt OIK likvidēšanu. Un nevajag mums stāstīt par "ģeniālo" Ašerādena darba grupas plānu. Es nenācu politikā, lai klausītos un ticētu "bulšitam"," teikts abu politiķu ierakstos.

Ierakstiem seko arī piebilde, ka iekļaujot valdības deklarācijā teikumu par OIK atbalsta nelikumību, deputātes mēģināšot pierunāt savu labo roku balsojumam "par", lai arī kā viņām nepatiktu fakts, ka jauno valdību veido partija, kas "knapi" tikusi Saeimā.

"TV3 Ziņu" rīcībā esošā informācija liecina, ka Kariņa valdību varētu neatbalstīt kopumā pat septiņi “KPV LV” frakcijas deputāti.

Es nenācu politikā, lai klausītos un ticētu "bulšitam"," teikts viņas ierakstā.

» Ašeradens skeptisks par iespēju atcelt OIK jau martā bez tiesvedībām

Ierakstam seko arī piebilde, ka iekļaujot valdības deklarācijā teikumu par OIK atbalsta nelikumību, viņa mēģināšot pierunāt savu labo roku balsojumam "par", lai arī kā viņai nepatiktu fakts, ka jauno valdību veido partija, kas "knapi" tikusi Saeimā.

» Gobzems: Kariņa valdība nebūs spējīga īstenot reformas

Kā ziņots, iepriekš politiķis Aldis Gobzems (KPV LV), pret kuru bija izteikti iebildumi kā "KPV LV" virzītu iekšlietu ministra amata kandidātu, paziņoja, ka izlēmis balsot pret "Jaunās Vienotības" (JV) vadītu valdību un partijas Saeimas frakcijas sēdē to aicinās darīt arī pārējos frakcijas deputātus.

Līdz ar to politiķi pieļāva, ka "KPV LV" nostāja varētu nebūt vienota, un kāda daļa frakcijas varētu iesaistīties valdībā, bet daļa - nē.

Uz augšu