P, 15.08.2022.

Potenciālā Ekonomikas ministra parādsaistības - 47 320 eiro

LETA
Potenciālā Ekonomikas ministra parādsaistības - 47 320 eiro
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
13.Saeimas deputāts Ralfs Nemiro nodod zvērestu jeb svinīgo solījumu 13.Saeimas pirmās sēdes laikā.
13.Saeimas deputāts Ralfs Nemiro nodod zvērestu jeb svinīgo solījumu 13.Saeimas pirmās sēdes laikā. Foto: Edijs Pālens/LETA

Ekonomikas ministra amatam virzītajam Ralfam Nemiro (KPV.LV) 2017. gada beigās bija parādsaistības 47 320 eiro apmērā, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu.

Tāpat Nemiro deklarācijā pie informācijas, kuras mērķis ir paskaidrot ar deklarētajām ziņām saistītas intereses vai citus apstākļus, kuri var izraisīt mantisko vai citu personisko ieinteresētību kādas deklarācijas iesniedzēja amata pienākumos ietilpstošas darbības veikšanā, norādījis, ka viņam ir parādsaistības pret parādu atgūšanas uzņēmumu SIA "Gelvora", bet tās ir solidāras ar Edgaru Martinsonu.

No Nemiro deklarācijas izriet, ka viņam 2017. gada beigās nebija uzkrājumu, kas pārsniegtu 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas.

Ekonomikas ministra amata kandidātam kopīpašumā piederēja zeme Valgundes pagastā. Tāpat viņa valdījumā bija 2007.gada izlaiduma motocikls "Kawasaki ER-6N", 2003. gadā ražota automašīna "SAAB 9-5" un 2006.gadā ražota automašīna "SAAB 9-5".

Nemiro deklarācijā norādījis, ka viņš ir valdes loceklis SIA "ECB Assets". Tāpat publiska informācija liecina, ka Nemiro ir sadarbības partneris zvērinātu advokātu birojā "Rebenoks&Vilders". Advokātu biroja partneris Pāvels Rebenoks patlaban ir zāļu ražotāja "Olainfarm" padomes priekšsēdētājs.

Tāpat Nemiro bijis advokāts zvērinātu advokātu birojā "Ludis Sakne", ieņēmis jurista amatu uzņēmumā "Darts Gard", kā arī 2000.gadu sākumā bijis jurists Ekonomikas ministrijā un jurista palīgs Nodarbinātības valsts aģentūrā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka partijas "KPV LV" Saeimas frakcija izvirzījusi Nemiro ekonomikas ministra amatam.

Tāpat vēstīts, ka Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš (JV) gaidīja, ka partijas "KPV LV" jaunu ekonomikas ministra amata kandidātu, kas nāktu partijas iepriekšējā kandidāta Didža Šmita vietā, kurš piektdien, 18.janvārī, paziņoja, ka atsakās no kandidēšanas uz ministra amatu.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu