Jūrmalā policija reida laikā atrod narkotiskās vielas

FOTO: Valsts policija/Facebook

Piektdien, 18. janvārī, Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa policists Jūrmalā, Kauguros, uz ielas pamanīja pusmūža vīrieti, kurš izskatījās narkotisko vielu reibumā, vēsta Valsts policijas "Facebook" lapā pieejamā informācija.

Vīrietis jau iepriekš administratīvo lietu ietvaros bija nonācis policijas redzeslokā, jo bija pircis un lietojis narkotikas.

Likumsargs vīrieti pārmeklēja un viņa kabatā atrada septiņus vīstokļus ar gaišu pulverveida vielu. Aizdomās turētais tika nogādāts iecirknī.

Ekspertīzes rezultāti liecina, ka minētajos folija vīstokļos atradušies vairāk nekā 0,42 grami karfentanila.

Karfentanils ir sevišķi stipra narkotiskā viela un tā lietotāji bieži mirst no pārdozēšanas.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu bez nolūka tās realizēt.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Janvārī reida laikā policisti par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu aizturēja kādu vīrieti, pie kura tika konstatēti apmēram 2,18 grami metamfetamīna.

Ņemot vērā, ka vīrietis jau iepriekš bija sodīts par narkotiku realizāciju, viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Savukārt iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros šomēnes, veicot kratīšanu kādas personas dzīvesvietā, Jūrmalas iecirkņa policisti konstatēja un atsavināja 22 gramus marihuānas. Kratīšanas laikā tika aizturētas divas personas. 

Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot policijai par vietām, kur tiek tirgotas narkotiskās un psihotropās vielas un personām, kuras, iespējams, atrodas šo vielu ietekmē.

Uz augšu