Ekonomikas ministra padomniece pavadījusi piecas diennaktis arestā par braukšanu reibumā
Video

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Jaunā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) padomniece Beata Jonite pirms vairākiem gadiem pieķerta, braucot reibumā un piecas diennaktis pavadījusi "septītajās debesīs".

Jonite ir videogrāfe, jūtūbere, modes blogere. Viņa savā "Youtube" kanālā "Bea Jonite" cita starpā ievietojusi video, kurā stāsta, ka ir sodīta par braukšanu reibumā. Video ievietots 2017. gadā.

Lūgta komentēt video, Jonite pastāstīja, ka šis notikums ir tāla pagātne un viņai par notikušo vēl joprojām ir milzīgs kauns. Jonite pie stūres reibumā pieķerta 2016. gadā.

Viņa norādīja, ka cilvēki mēdz pieļaut kļūdas, sevišķi jaunībā. "Izvēlējos savu stāstu publicēt, jo tā ir aktuāla problēma jauniešu, cilvēku vidū," viņa piebilda.

Viņa arī norāda, ka pēc notikušā piedalījās arī kampaņā par atbildīgu alkohola lietošanu.

Jonite uzsvēra, ka video netaisās slēpt, jo neesot jēgas bēgt no pagātnes. Tāpat šo atgadījumu nevar izmantot pret viņu, jo pati par to publiski ir pastāstījusi.

Publiski pieejamais Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedums liecina, ka jaunā sieviete 2016. gada 3. aprīlī pulksten 5.26 Rīgā pa Upes ielu vadīja automašīnu "Renault Captur" atrodoties 1,21 promiļu reibumā, noskaidroja aģentūra LETA.

Jauniete lietas izskatīšanas laikā paskaidroja, ka pilnībā piekrīt protokolā norādītajam, savu vainu administratīvā pārkāpuma izdarīšanā atzina. Tāpat viņa atzinusi, ka rīkojās nepareizi un izdarīto nožēloja.

Tiesa viņai piemēroja administratīvo arestu uz piecām diennaktīm, 850 eiro naudas sodu un tiesību atņemšanu uz diviem gadiem.

Jonite dzimusi 1995. gada augustā. Pārkāpuma izdarīšanas brīdī viņai bija 20 gadus veca.

Uz augšu