Allai Pugačovai 70! Visu laiku labākie estrādes dīvas hiti

Alla Pugačova 2011.gadā

FOTO: Edijs Pālens/LETA

15. aprīlī Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova svin apaļu jubileju – 70. gadadienu!

Par godu svētkiem Pugačova pēc ilgiem laikiem Krievijā sniegs grandiozu koncertu. Estrādes dīvas faniem Latvijā "Apollo" piedāvā atcerēties viņas 10 spožākos muzikālos sniegumus!

“Арлекино”, 1975. gads

Šī dziesma Pugačovai nesa īstu slavu. Ar to Pugačova kopā ar ansambli “Jautrie puiši” uzvarēja konkursā “Золотой Орфей”.

“Не отрекаются любя”, 1977. gads

Vārdu autore kompozīcijai ir dzejniece Veronika Tušnova. Baumo, ka pati Pugačova šo dziesmu uzskata par labāko savā karjerā.

“Так же, как все”, 1983. gads

Šis skaņdarbs ir pazīstams arī ar citu nosaukumu - “Dziesmiņa par mani”, kurai esot bijis jāpierāda, ka Primadonna ir vienkāršs cilvēks.

“Ты на свете есть”, 1983. gads

Allas Pugačovas meita Kristīna Orbakaite 1997. gadā ierakstīja šīs dziesmas kaverversiju, taču pirmā to nodziedāja pati estrādes dīva. Dziesma faniem patīk ar savu maigumu.

"Айсберг", 1983. gads

Šī dziesma paredzēta visiem laikiem un paaudzēm! Tā atrada vietu arī slavenajā multfilmā “Ну погоди!”

“Миллион алых роз”, 1985. gads

Dziesma balstās uz patiesu mīlas stāstu par gruzīnu mākslinieku un franču aktrisi. Skaņdarbs kļuvis par nezūdošu hitu.

“Любовь, похожая на сон”, 1994. gads

Šo hitu Pugačova veltīja Filipam Kirkorovam, tam gūstot daudzas godalgas – dziesma tika atzīta par 1994. gada labāko dziesmu, kā arī desmitgades labāko kompozīciju.

“Позови меня с собой”, 1998. gads

Hita autore – Novosibirskas dzejniece Tatjana Šņezina - gāja bojā autoavārijā un dziesmas slavas stundu nepieredzēja, taču arī tā ir kļuvusi par vienu no visu laiku lielākajiem hitiem.

“Опять метель”, 2007. gads

2007. gadā iznāca filmas "Likteņa ironija. Turpinājums" skaņu celiņš, šī dziesma bija daļa no tā. Skaņdarbu filmā Pugačova izpildīja kopā ar meitu Orbakaiti.

“Нас бьют – мы летаем”, 2014. gads

Video iznāca estrādes dīvas dzimšanas dienā 2013. gada 15. aprīlī, radot rezonansi sabiedrībā – klipā parādījās dažādas protesta akcijas.

Uz augšu