“Singapūras satīns” izdod dziesmu, kurā iestājas par Eiropas vērtībām

FOTO: Publicitātes foto

Pašpasludinātā Latvijas repa supergrupa “Singapūras satīns” saviem faniem nupat nodevusi sava gaidāmā otrā studijas albuma otro singlu “Briseles kāposts”. Izaicinājumu “Singapūras satīns” sarakstīt dziesmu par Eiropas Savienību un Latvijas lomu tajā metuši jauniešu satura platformas “16+” pārstāvji. Tapis arī videoklips, kurā visai skaidri redzama puišu nostāja attiecībā pret Eiropas Savienību un drīzumā gaidāmajām Eiroparlamenta vēlēšanām.

“Šķiet, ka tas nav nekāds noslēpums, ka kopš laika gala esam iestājušies par vērtībām, kas mums ir svarīgas - brīvība, cieņa, vienlīdzība un, protams, nauda jeb kā tautā to mēdz saukt – “kāposts”. Pag, nauda nav vērtība? Nopietni? Labi, mēs kaut ko pārpratām,” atzīst mūziķi.

“Jebkurā gadījumā, mēs ar šo dziesmu vēlējāmies nomest respektu visai brīnišķīgajai un nepelnīti piemirstajai Eiropas un Latvijas deviņdesmito gadu deju mūzikai, bez kuras mūsu popkultūra nebūtu uzplaukusi gluži kā tulpe Nīderlandes ganību laukā. Tas ir eiro-disko, jo mums patīk dabūt eiro un darīt disko, saprotat?” skaidro mākslinieki.

Uz augšu