IIHF Disciplinārlietu komisijas sēdē izskatīts tikai Freiberga lielais sods
Papildināts

Ralfs Freibergs

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Piektdien Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Disciplinārlietu komisijas sēdē tika izskatīts aizsarga Ralfa Freiberga lielais sods mačā ar Čehiju, hokejistam piespriežot vienas spēles diskvalifikāciju, ziņo portāls "Tvnet.lv".

Latvijas hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionāta mačā ar 3:6 piekāpās Čehijai. Divu 5+20 minūšu sodus par spēka paņēmieniem šajā mačā saņēma Māris Bičevskis un Lauris Dārziņš, taču Dārziņam sods tika piešķirts kļūdaini par Freiberga izdarīto pārkāpumu.

Piektdien IIHF izskatījusi tikai Freiberga sodu, bet Bičevska pārkāpums nav bijis dienaskārtībā, tādējādi noprotams, ka uzbrucējs varētu tikt cauri sveikā bez sankcijām.

Tikmēr Freibergs savā 28.dzimšanas dienā diskvalificēts uz vienu spēli, tādējādi sestdienas mačā ar Krieviju nepiedalīsies. Viņš pasaules čempionātā četrās spēlēs atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm, iekrājis 27 soda minūtes un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Pēc četrām kārtām Latvijas izlase B grupā ar sešiem punktiem atrodas piektajā vietā, bet pirmais četrinieks ir trīs punktu attālumā. Komandai apakšgrupā vēl atlikušas spēles ar Krieviju, Zviedriju un Norvēģiju, kas nozīmē, ka bez norvēģiem Latvijai vajag gūt vēl uzvaru arī pret kādu no abām favorītēm, lai varētu cerēt uz vietu ceturtdaļfinālā.

Nākamais mačs Latvijai būs sestdien pusdienlaikā pret Krieviju.

Uz augšu