Trešdienas horoskops: 22. maijs

Lai varde kļūtu pavisam neredzama un nepievilinātu plēsējus, miega stāvoklī tās acis pārklājas ar īpašu plēv

FOTO: Vides Vēstis

Horoskops trešdienai, 22. maijam. 

AUNS Šobrīd aktualizēsies privātajā dzīvē notiekošais. Ja attiecībās ar otro pusīti radīsies domstarpības, uzskatīsi par savu pienākumu uzklausīt partneri un kopīgi atrast pieņemamu kompromisu.

VĒRSIS Iespējams, gūsi panākumus, pateicoties kontaktiem ar ietekmīgiem cilvēkiem. Dienas sākumā tava uztvere var būt nedaudz saasināta, kas padarīs tevi jūtīgāku pret līdzgaitnieku izteikto kritiku.

DVĪŅI Lai kolēģis vai sadarbības partneris pildītu solīto, tev viņu nāksies drusku pabikstīt, tā sakot, atgādināt par saistībām! Mīļotais cilvēks veltīs tev nedalītu uzmanību. Izmanto vakaru, lai pabūtu divi vien.

VĒZIS Nevajadzētu sākt apjomīgus projektus, kā arī slēgt svarīgus darījumus. Apkopo paveikto, iepazīsties tuvāk ar jaunajiem sadarbības partneriem, padziļini savas profesionālās iemaņas.

LAUVA Nav izslēgts, saņemsi uzslavas no priekšniecības. Tomēr tas nav iemesls, lai palaistos slinkumā! Tieši pretēji, tagad, kad esi ievērots, jāstrādā ar dubultu spēku un uzcītību, ja vēlies turpmākus panākumus.

JAUNAVA Kāda asāka frāze no līdzgaitnieku puses var patiesi aizskart tevi. Taču šajos vārdos būs liela daļa patiesības. Labāk uztver to kā pamācību. Vakarā labprāt pabūsi vienatnē, pārdomājot dzīvi.

SVARI Harmoniska, enerģētiski labvēlīga diena. Droši vari ķerties pie jaunu darbu veikšanas, tev šodien it visā smaidīs veiksme! Kaut arī būsi pamatīgi nostrādājies, vakarā neatteiksies no izklaides draugu lokā.

SKORPIONS Kāds no konkurentiem var rādīt smaidīgu seju, bet aiz muguras turēs pamatīgu akmeni. Uzmanies no visu veidu jauninājumiem un pēc iespējas mazāk kontaktējies ar mazpazīstamām personām.

STRĒLNIEKS Esi piesardzīgs un nepļāpā lieku! Nav vēlams dot jebkāda veida solījumus, jo vēlāk vari vienkārši piemirst par tiem. Būs visai pagrūti koncentrēties veicamajiem pienākumiem.

MEŽĀZIS Centies neuzspiest savu viedokli kolēģiem. Labāk koncentrē uzmanību jauniegūto kontaktu nostiprināšanai, jaunu biznesa ideju ģenerēšanai. Dienas izskaņā droši vari palutināt sevi ar glāzi laba vīna.

ŪDENSVĪRS Labvēlīgs brīdis visdažādākā veida reformām. Veiksies pārrunās ar augstākstāvošām personām. Dokumentu sastādīšanai, kā arī mantojuma lietu kārtošanai piemērota tieši dienas pirmā puse!

ZIVIS Kāds no draugiem vai tuvinieku loka var jūtami palīdzēt atrisināt finansiālas dabas problēmas. Esi uzmanīgāks, kārtojot ar grāmatvedību, atskaitēm saistīto! Vakarā labāk atturies sēsties pie stūres.

Uz augšu