Ostapenko: Lieliskas sajūtas, spēlējot pret tādu pretinieci kā Johanna

Aļona Ostapenko

FOTO: Reuters/ScanPix

Visbiežāk uz zālāja uzvarot tā tenisiste, kura spēcīgāk sit pa bumbiņu, pēc gūtās uzvaras Birmingemas "Premier" turnīra otrās kārtas mačā pār Lielbritānijas sportisti Johannu Kontu, medijiem stāstīja Latvijas otrā rakete Aļona Ostapenko.

Ostapenko trešdien Birmingemas WTA "Premier" sērijas turnīra otrās kārtas mačā ar 6-3, 6-4 uzvarēja Lielbritānijas tenisisti Johannu Kontu.

Ostapenko šī bija pirmā uzvara pār kādu no TOP 20 līmeņa tenisistēm šajā sezonā.

"Lieliskas sajūtas, spēlējot pret tādu pretinieci kā Johanna, kura īpaši ir laba uz zālāja seguma," teica Ostapenko, norādot, ka Konta šosezon aizvada labu sezonu, un vēl nesen Francijas atklātajā čempionātā iekļuva pusfinālā.

Latviete šo sezonu iesāka ar traumām un līdz šim tikai vienreiz bija uzvarējusi divās cīņās pēc kārtas. "Šosezon cīnījos ar savainojumiem, tomēr esmu ļoti priecīga, ka izdevās uzvarēt. Patiesībā tā ir tikai otrā reize šajā sezonā, kad uzvarēju divās spēlēs pēc kārtas," smejoties teica Latvijas otrā rakete.

Ostapenko arī uzsvēra, cik būtiski bija spēlēt dominējoša tipa tenisu ar spēcīgiem sitieniem. "Es centos spēlēt agresīvi, īpaši, kad jāspēkojas uz zāliena, uz kura ir grūtāk kustēties. Tā sportiste, kura spēcīgāk sit pa bumbiņu, visticamāk, arī uzvarēs spēlē," teica tenisiste. "Konta ir lieliska servētāja, un man nebija citu iespēju, kā tikai spēcīgi atgriezt viņas servi, citādi es maču neuzvarētu."

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 100 WTA ranga punktus. Iepriekš Ostapenko pirmdien Birmingemas turnīra vienspēļu pirmajā kārtā 6-0, 6-2 pārspēja vien 18 gadus veco polieti Igu Švjateku (WTA 65.), kura pirms tam pārvarēja turnīra kvalifikāciju.

Uz augšu