Daugavpilī sadeg kārtējā automašīna. Likumsargi neizslēdz ļaunprātīgu dedzināšanu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Aizvadītajā naktī Daugavpilī sadegusi jau ceturtā mašīna šonedēļ, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija.

Plkst. 3.55 Daugavpils ugunsdzēsēji glābēji devās uz Telts ielu, kur dega vieglā automašīna trīs kvadrātmetru platībā.

Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes pārstāve Ksenija Belova atklāj, ka pašlaik visus Daugavpilī notikušos gadījumus vēl nevar saistīt, par katru ir sākts kriminālprocess. Taču likumsargi neizslēdz ļaunprātīgu dedzināšanu.

Lai noteiktu transportlīdzekļu aizdegšanās iemeslus, nozīmētas ekspertīzes.

Pēdējā gada laikā Daugavpilī par transportlīdzekļu dedzināšanu aizturētas vairākas personas.

Pavasarī par autobusa un vairāku automašīnu aizdedzināšanu aizturēts kāds jauns vīrietis. Pēc Belovas teiktā, viņš to darījis, huligānisku motīvu vadīts.

Savukārt pērnā gada nogalē kāds transportlīdzeklis aizdedzināts, lai saņemtu atlīdzību no apdrošināšanas sabiedrības.

Tāpat šonakt plkst. 2.20 Viļānu un Varakļānu ugunsdzēsēji strādājuši Mehanizatoru ielā Viļānos, kur dega vieglā automašīna piecu kvadrātmetru platībā.

Naktī uz trešdienu īsi pirms plkst. 1 naktī ugunsdzēsēji devās uz Tukuma ielu Daugavpilī, kur dega vieglā automašīna un mikroautobuss kopumā septiņu kvadrātmetru platībā. No karstuma cieta arī trešā automašīna.

Naktī uz ceturtdienu automašīna degusi Stadiona ielā Daugavpilī.

Jau ziņots, ka aprīļa sākumā sadarbībā ar Daugavpils Pašvaldības policiju aizdomās par trīs automašīnu, autobusa un atkritumu konteineru dedzināšanu aizturēts 1993.gadā dzimis vīrietis. Aizturētais ir vietējais iedzīvotājs.

Uz augšu
Back