Viņas spēj visu! Zodiaka veiksmīgākās sievietes

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Dzīvē bieži sastopamas sievietes, par kurām šķiet - kā gan viņa to visu spēj? Sasniegt profesionālus panākumus un būt ar lielisku ģimenes dzīvi? Vai viņas dienā ir vairāk stundu, kā manā? Astrologi ir pārliecināti - ir Zodiaka zīmes, kurām gluži vienkārši liktenī ir ierakstīts vairāk veiksmes, kā citām, vēsta portāls "Postimees".

Statistika un dažādas aptaujas jau gadiem liecina par to, ka viens no veiksmīgu un laimīgu sieviešu "noslēpumiem" ir pozitīva domāšana. Izrādās, ka iemācīt sevi domāt pozitīvi nav nemaz tik sarežģīto - galvenais ir atcerēties, ka mēs paši veidojam savu realitāti un izvēlamies, kas tajā notiek. Svarīgi ir arī izvēlēties mērķus un tuvoties tiem.

Sievietes, kurām veicas ģimenes dzīvē

Vēzis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvēm rūpes par ģimeni ir "asinīs". Ģimeniskās un rūpīgās Vēžas zīmes sievietes ļoti rūpīgi izvēlas savu partneri, taču tad, kad ir atrasts piemērots kandidāts, viņas ar visu savu sirdi un spēku dara visu, lai izveidotu laimīgu ģimeni. Šīs ūdens stihijas pārstāves ir Zodiaka labākās mammas.

Jaunava

Jaunavas zīmes pārstāves nav gatavas uz kādiem kompromisiem sava partnera izvēlē. Viņas vienmēr ir ļoti analītiskas un apveltītas ar asu prātu, tādēļ, ja gadās kāds strīds, tā uzvarētāja gandrīz vienmēr būs Jaunava. Šīs Zodiaka zīmes pārstāves prasmīgi spēj uzturēt harmoniskas attiecības, tādēļ ilgstoši paliek ar saviem partneriem.

Skorpions

Šīs jūtīgās Zodiaka zīmes pārstāves gandrīz acumirklīgi piesaista pretēja dzimuma pārstāvju interesi - šajās dāmās savienojas uzticība ar sievišķīgu rotaļīgumu, ar kuru palīdzību viņas spēj nodzīvot ar partneri ilgu un laimīgu mūžu.

Sievietes, kurām veicas profesionālajā un finanšu dzīvē

Auns

Ugunīgās Auna zīmes pārstāves ir sievietes ar patiesi stipru raksturu. Viņas ir pašpārliecinātas, mērķtiecīgas un uzstājīgas, vienmēr nosprauž sev mērķi un drošu soli dodas tam pretī. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvi nevar salauzt neviens. Viņas ir veiksmīgas jebkurā sevis izvēlētā jomā, jo īpaši sportā.

Lauva

Šīs sievietes ir dzimušas līderes, kuras gaida panākumi jebkurā izvēlētajā jomā. Viņas spēj strādāt patstāvīgi, taču labi saprot, ka īstais spēks slēpjas labā komandā. Lauvas zīmes pārstāvēm ir grūti pierast pie monotona darba, taču viņas to tāpat veic lieliski, jo citāk nemaz nevar un negrib.

Zivis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāves ir nepārspējamas savā kreativitātē. Viņām nav līdera dotību, taču viņas visus šokē ar savu domu dziļumu. Šīs sievietes lieliski tiek galā ar jebkuru darbu, kuram ir nepieciešama nestandarta pieeja un domāšana. Lai arī šīs Zodiaka zīmes pārstāves nereti izvēlas uzņēmējdarbību, viņas vislabāk jūtas mākslas lauciņā.

Uz augšu