C 6.05.2021.

Šovu zvaigzne Jeļena atklāj, kurai ķermeņa daļai ar plastiskajām operācijām ir pārspīlējusi

Efektīgā šovu zvaigzne Jeļena Petrova, kura publiski paziņoja, ka sava izskata uzlabošanā iztērējusi teju 10 tūkstošus eiro, izdevumam "Privātā Dzīve" atklāj, ar kuru plastisko operāciju ir mazliet pārcentusies. 

"Sevis pārveidošanu sāku pirms diviem gadiem – ar lūpu injekcijām. Tagad atzīstu – ar lūpām esmu pāršāvusi pār strīpu.

Kad veicu pirmās injekcijas, organisms gelu uztvēra kā svešķermeni, tādēļ atgrūda to. Tāpēc gaidītais efekts jau pēc pāris nedēļām pazuda. Devos uz injekcijām atkal. Beigās man bija izveidojies pieradums no tām. Gribējās vēl un vēl. Vienā brīdī sapratu – mans organisms gelu vairs neatgrūž... Krievijā piedāvājot injicēt vielu, kas izšķīdina gelu lūpās. Diemžēl Latvijā šādu preparātu nepiedāvā, te to var darīt tikai ķirurģiski. Es tam neesmu gatava, tāpēc pagaidām samierinos ar tādām lūpām, kādas man ir," piebilda šovu zvaigzne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? Lαɗу JєƖєηα ? (@laddy_jelena) on

Tumšmate atzina, ka jau no 16 gadu vecuma cītīgi strādā un krāj naudu plastiskajām operācijām. 

Sieviete gan atzīst, ka ir plastiskā operācija, ko viņa noteikti negribētu veikt - krūšu palielināšanu, jo viņai lielas krūtis nepatīk. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? Lαɗу JєƖєηα ? (@laddy_jelena) on

Atgādinām, ka Jeļena plašāku skatītāju interesi ieguva šovā "Saimnieks meklē sievu".

Tāpat šī nav pirmā reize, kad Jeļena piedalās kādā iepazīšanās šovā. Iepriekš brunete cierējusi uz fotogrāfa Aleksandra Sokolova sirdi "STV Pirmā!" šovā "Plus/mīnus ĪSTAIS".