"Mūsu dzīves labākā diena pārvērtās vissliktākajā." Vīrietis noslīkst, bildinot draudzeni zem ūdens
Video

Bilde no liktenīgā bildinājuma

FOTO: Facebook/ Kenesha Antoine

Stīvens Vēbers Juniors bildināja savu draudzeni Kenešu Antoniju sapņu atvaļinājuma laikā Tanzānijā. Traģiski, ka viņš nekad neizkāpa no ūdens, lai dzirdētu savas mīļotās "jā" vārdu.

Pagaidām vēl nav noskaidrots, kāpēc tieši Stīvenam neizdevās izpeldēt pēc viņa romantiskā žesta, atklāj medijs "Unilad".

Piektdien, 20. septembrī, Keneša ar traģisko notikumu dalījās sociālajā tīklā "Facebook", kur video redzams, kā Stīvens no ūdensnecaurlaidīga maisa izvelk gredzenu un savai mīļotajai rāda zīmīti ar to, cik ļoti viņš viņu mīl:

"Es nevaru pietiekami ilgi aizturēt elpu, lai pastāstītu tev visu, ko es mīlu tevī, bet visu, ko es mīlu, es mīlu katru dienu aizvien vairāk."

Uz otras puses zīmītei bija rakstīs: "Vai tu kļūsi par manu sievu?"

Šajā pašā sirdi plosošajā "Facebook" ierakstā Keneša godināja aizgājēju, sakot, ka viņš bija vienīgais, kurš lika viņai smieties līdz asarām:

"Nav tādu vārdu, kas būtu pietiekami, lai godinātu skaisto dvēseli, kas ir Stīvens Vēbers Juniors. Tu biji spilgta gaisma visiem, ar kuriem saskāries. Tu daudziem cilvēkiem sagādāji tik daudz prieka. Tu biji laipns, līdzjūtīgs, tu regulāri man liki raudāt no smiekliem, un tu man veltīji tādu mīlestību, kādu es nekad nebūtu pieredzējusi bez tevis.

Tu nekad neiznāci no ūdens, tāpēc nekad nedzirdēji manu atbildi, bet tā ir "Jā! Jā! Miljons reizes jā, es ar tevi apprecētos!"

Mēs nekad nevarēsim nosvinēt mūsu jaunās dzīves sākumu, jo mūsu dzīves labākā diena pārvērtās vissliktākajā, visneiedomājamākajā likteņa līklocī.

Es centīšos ņemt vērā to, ka mēs šajās pēdējās dienās izbaudījām vislabāko laiku manā dzīvē un ka abi bijām tik priecīgi un absolūti laimīgi... Laimīgi pēdējos kopā pavadītajos brīžos."

Kā Kenešai ziņojis advokāts, ASV departamenta amatpersonas ir apstiprinājušas, ka departaments ir informēts par ASV pilsoņa nāvi Tanzānijā: Mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei par viņu zaudējumu. Mēs esam gatavi sniegt visu atbilstošo konsulāro palīdzību. Mēs domās esam ar Stīvena Vēbera Juniora ģimeni un draugiem šajā grūtajā laikā.

Uz augšu