Uzņēmēja Olga Kotova par to, kā dzenoties pēc visa, ir iespējams zaudēt prātu

FOTO: Publicitātes foto

Vai var būt svarīgi kļūdīties un kā pieņemt lēmumu apzināti kaut ko nesasniegt? Un galvenais - kādēļ lai kāds to darītu? Uz šiem jautājumiem atbildes sniedza veiksmīgā uzņēmēja, alpīniste un mazliet sapņotāja - Olga Kotova.

Viņa savā stāstā akcentēja to, ka sievietes mūsdienās bieži vien pret sevi neizjūt žēlsirdību, ir noskrējušās un stresainas, prasīgas un perfekcionistes, mēģinot sasniegt visu visaugstākajā līmenī. 

"Ironiskā kārtā mēs to latiņu esam uzlikušas tā, ka pārlekt var tikai ar kārti," par trako dzīves skrējienu, sieviešu vēlmi par katru cenu sasniegt un izdarīt visu norādīja Olga.

"Vai sievietei var būt viss - vispārākajā pakāpē? Nevis tikai karjera, bet izcila karjera un augsts amats. Nevis māja, bet ergonomiski un gaumīgi iekārtota privātmāja, kur smaržo pašu izceptas bulciņas. Nevis bērni, bet visus iespējamos pulciņus apmeklējošas atvases, kuras vienlaicīgi runās vairākās valodās un noteikti spēlē kādu mūzikas instrumentu. Un tā ir tikai bāze...

Vajag vēl kādu aizraujošu hobiju, modeles augumu, niansētas intereses par mākslu, spēja uzburt kaut ko Mišelin zvaigznes cienīgu virtuvē, noskriet maratonu, uzrakstīt grāmatu, nopatentēt kādu izgudrojumu. Un, kad esi pārnākusi pusnaktī no kāda labdarības pasākuma, kuru pati, iespējams, esi organizējusi, ir sajūta, ka kaut kas ir piemirsts... Jā, tantriskais sekss tev ir jāprot vēl. Jāiemet vēl veļu mazgāties un tad - uz guļamistabu," perfektu sievietes ikdienu noraksturo Olga Kotova. 

» Pēteris Kļava par to, kāpēc sievietēm jāatjauno vīriešu sabojātā pasaule

Un galvenais, ka šo latiņu esam uzlikušas, mēs, sievietes, pašas! nedz sabiedrībai, nedz tavam vīrietim šis viss nav vajadzīgs...

FOTO: Publicitātes foto

Taču, vai šī vēlme būt perfektai un sasniegt visu visaugstākajā pakāpē nav tas, kas ierobežo līderības potenciālu? Olga norādīja par trim iespējām, kas var labot šo situāciju - ļaut sev kļūdīties, paskatīties sejā savai ievainojamībai un ļaut sev nebūt perfektai.

Video: Ieskaties Olgas lekcijā forumā "Līdere"

Seko līdzi foruma "Līdere" 2019 stāstiem - turpmākās nedēļas varēsi sieviešu uzrunas lasīt, klausīties un skatīties portālā Apollo!