P, 15.08.2022.

Rīgas centrā uz jumta stāvošais vīrietis pēc teju divām stundām iekāpj atpakaļ ēkā

Papildināts
Apollo.lv
Rīgas centrā uz jumta stāvošais vīrietis pēc teju divām stundām iekāpj atpakaļ ēkā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Piektdien, 29. novembrī, Rīgas centrā ap plkst. 13.20 netālu no Marijas un Merķeļa ielas krustojuma, uz piecstāvu mājas jumta pamales aculiecinieki novērojuši kādu vīrieti, kurš stāv uz jumta malas bez attiecīga aprīkojuma. Ap plkst. 15 vīrietis iekāpa iekšā pa jumta logu.

Rīgas centrā ir atjaunota uz laiku slēgtā satiksme Marijas ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Merķeļa ielai, novēroja portāls "Apollo".

Foto: Rīgas centrā uz jumta malas bīstamos apstākļos stāv kāds vīrietis

Plkst. 14.55 portāls "Apollo" novēroja, vēl arvien turpina ar kādu sarunu caur jumta logu un smēķē.

Policija bija apturējusi satiksmi uz Marijas ielas un tuvējās ietves. 

Vīrietis, kā izskatās no lejas, turējās ar rokām pie jumta loga un ar kājām bija atspēries pret jumta malu. Vīrietis ar kādu runājās pa jumta logu, aktīvi žestikulējot.

Glābēji ap plkst. 14 ar pacēlāju mēģināja piebraukt tuvāk ēkai, uz kuras vīrietis stāvēja jau ap pusstundu.

Minētajā posmā ir trīs trolejbusu līnijas, taču ņemot vērā, ka lielākā daļa trolejbusu ir aprīkoti ar dīzeļģeneratoriem, sabiedriskais transports izmantoja apvedceļu un pietur visās maršrutā esošajās pieturās. Tas pats attiecas uz autobusiem. Grafika nobīdes, visticamāk, būs, tāpēc pasažieriem ir jārēķinās ar sabiedriskā transporta kavēšanos.

Video no notikuma vietas

Būtiska informācija kur zvanīt grūtās situācijās: 

Biedrība "Skalbes" krīzes, psiholoģiskā un emocionālā atbalsta tālrunis- 67222922 (Lattelecom), 27722292 (Bite). Darba laiks: 00-24

Krīzes tālruņa speciālisti ir speciāli apmācīti un gatavi uzklausīt un atbalstīt ikvienu zvanītāju. Šādās sarunās krīzes telefona darbinieki nodrošina atbalstu uzklausot un nepieciešamības gadījumā sniedz informāciju par to kur var vērsties pēc palīdzības. Krīzes telefona konsultanti nemēģina atrisināt visas klienta problēmas, bet mēģina kopīgi ar klientu noteikt to problēmu, kuru šobrīd ir iespējams risināt. Savas problēmas pārrunāšana palīdz cilvēkam paskatīties uz savu grūtību no malas, palīdz sakārtot domas un normalizēt emocionālās reakcijas.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu