Deputāts Artuss Kaimiņš cietis ugunsgrēkā
Papildināts

FOTO: Ieva Ābele, Saeima

Svētdienas, 1. decembra, vakarā Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) cietis ugunsgrēkā Antonijas ielā, liecina LTV rīcībā esošā neoficiālā informācija. 

Kaimiņš esot guvis 10% ķermeņa apdegumu.

Ugunsgrēkā cietis vēl viens cilvēks. Ugunsgrēkā izglābts arī suns.

Valsts policijā, nenorādot cietušo personu vārdus, portāls TVNET uzzināja, ka ugunsgrēks, iespējams, izcēlies nepieskatītas sveces dēļ. Saistībā ar notikušo sākta resoriskā pārbaude.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūru LETA informēja, ka svētdien plkst. 20.47 VUGD saņēma izsaukumu par to, ka kādā daudzdzīvokļu ēkā Rīgā izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg viens no ēkas dzīvokļiem. Glābēji no sadūmotās ēkas evakuēja septiņus cilvēkus, no kuriem divi bija cietuši un tika nodoti mediķiem. Īsi pirms pusnakts šis ugunsgrēks likvidēts un kopējā degšanas platība bija 40 kvadrātmetri.

Arī Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA apliecināja, ka dzīvokļa ugunsgrēkā Rīgas centrā cietuši cilvēki. Ugunsgrēkā izglābts arī suns.

Sākotnējā informācija liecina, ka dzīvoklis, iespējams, aizdedzies no bez uzraudzības atstātas sveces.

Policijā sākta resoriskā pārbaude un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā aģentūrai LETA apliecināja, ka slimnīcā nogādāti divi cilvēki, taču dienestā neprecizēja viņu veselības stāvokli.

Uz augšu
Back