Interneta modele publisko pikantu foto, bet ļaudis šokē viņas ledusskapis

Kāda jauna meitene no Minskas vārdā Kristina Azarjonaka savā "Instagram" kontā sekotājiem vēlējās atrādīt kādu pikantu attēlu. Šis ieraksts patiesi guva milzu popularitāti, tikai ne meitenes iecerēto iemeslu dēļ.

Meitene saviem "Instagram" sekotājiem atrādīja visnotaļ pikantu kadru, kurā viņa izaicinošā tērpā ir redzama savas dzīves vietas virtuvē. Visticamāk, meitene bija cerējusi uz to, ka sekotāji novērtēs viņas pikanto tērpu un figūru, bet sociālo tīklu lietotājus uzmanību attēlā piesaistīja kas pavisam cits.

"Kas, pie velna, liek ledusskapi blakus plītij," rakstīja kāds no sociālo tīklu lietotājiem. Šādam viedoklim pievienojās vēl daudzi citi, kuri komentāros pauda neizpratni par neierasto virtuves iekārtu izvietojumu.

Par šo attēlu internetā tika nopludinātas dažādas mēmes un joki. Meitene savā "Instagram" stāstā tos mēģināja arī apkopot.

Meitene pie sekotājiem arī vērsusies ar lūgumu pārstāt veidot mēmes un uzdot jautājumus par neparasto virtuves izvietojumu, bet internets, kā ierasts, tā arī palika neuzvarēts.

Uz augšu