Pamanīji? "Facebook" pirmo reizi kopš 2015. gada papildina emocijikonas sakarā ar Covid-19 krīzi

FOTO: Facebook/Publicitātes foto

Tā kā Covid-19 pandēmijas dēļ liela daļa pasaules iedzīvotāju ir ieslēgta mājās, mēs vēl vairāk laika pavadām savos tālruņos un datoros. Dažādība ir tā, kas ikdienā mums pietrūkst visvairāk, tāpēc "Facebook" ir nolēmis pievienot jaunas emocijikonas par godu šiem dīvainajiem un mulsinošajiem laikiem, vēsta portāls "LAB Bible".

Faktiski šī ir pirmā reize, kad tiek pievienotas jaunas reakcijas, kopš poga "patīk" tika paplašināta, iekļaujot vēl vairākas emocionālas atbildes 2015. gadā.

Tas nozīmē, ka cilvēki teorētiski var izrādīt savu empātiju, pat ja mēs šobrīd atrodamies tālu no draugiem, radiem un mīļajiem.

Jaunās emocijikonas ir ierastais dzeltanais smaidiņš, kurš apskauj sirdi un pulsējoša rozā sirds. Pirmā ir paredzēta faktiskajai "Facebook" lietotnei, bet otra "Messenger".

Tā kā šobrīd nevar apskaut cilvēkus un tas noteikti arī nav ieteicams, kāpēc, lai to nedarīt virtuāli?

Facebook pārstāvis atzīmēja: "Mēs ceram, ka šīs reakcijas dod cilvēkiem papildu veidus, kā parādīt atbalstu Covid-19 krīzes laikā."

"Mēs zinām, ka šis ir nenoteikts laiks, un mēs gribējām, lai cilvēki spētu parādīt savu atbalstu virtuālā veidā, lai draugi un ģimenes locekļi zinātu, ka viņi par viņiem domā."

Uz augšu