Pk, 3.02.2023.

Video tiešraides arhīvs ⟩ Evakuē Ģertrūdes ielas bruģī ielūzušo auto

Apollo.lv
Evakuē Ģertrūdes ielas bruģī ielūzušo auto
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Piektdien, 5. jūnijā, plkst. 13 Ģertrūdes ielā bruģī ielūzušie auto tika evakuēti, novēroja portāls "Apollo".

Tiešraide: Evakuē Ģertrūdes ielas bruģī ielūzušos auto

Kā pirmais tika evakuēts "Mercedes-Benz" spēkrats, kas pats uzbrauca uz autoevakuatora.

Otra spēkrata evakuācija aizņēma ilgāku laiku, lai to atbrīvotu, sākumā tika izlauzti vairāki bruģakmeņi. "BMW" uz evakuatora tika nogādāts ar buldozera palīdzību.

Bedre Ģertrūdes ielā, kurā ielūza auto
Bedre Ģertrūdes ielā, kurā ielūza auto Foto: Apollo

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka piektdien, 5. jūnijā, plkst. 10.32 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Ģertrūdes ielu 14A, kur ielas braucamajā daļā bruģī bija ielūzušas "Mercedes-Benz" un "BMW" markas automašīnas, portālam "Apollo" pastāstīja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Elīna Priedīte.

Kā novēroja portāls "Apollo", "BMW" markas auto priekšdaļa atrodas zem bruģa. Otram auto paša spēkiem izdevies izkļūt, pastāstīja Priedīte. Šobrīd notikuma vietā strādā policijas darbinieki. 

Slēgta transportlīdzekļu kustība Ģertrūdes ielas posmā starp Brīvības un Tērbatas ielām.

Foto: Apollo

Kā noskaidroja aģentūra LETA, iegruvums izveidojies hidraulisko pārbaužu laikā, kuras šodien notiek visā Daugavas labajā krastā.

"Pārbaužu laikā siltumtīkli tiek testēti ar paaugstinātu spiedienu un šoreiz siltumtīkls ir plīsis, kā rezultātā izveidojies izskalojums. Konkrētie tīkli gan ir izbūvēti 1963. gadā un savu laiku nokalpojuši," pastāstīja AS "Rīgas siltums" pārstāve Linda Rence.

Viņa arī uzsvēra, ka ir labi, ka avārija notikusi tieši vasarā un pārbaužu laikā, jo ziemas sezonā tas varētu būt arī potenciāli bīstami un bez karstā ūdens varētu palikt viss kvartāls.

Notikuma vietā jau ir ieradušies atbildīgie avārijas dienesti, kas konkrēto ielas posmu norobežos. Šajā posmā plānots ierobežot arī satiksmi, lai sāktu nepieciešamos remontdarbus.

Pēc uzņēmuma rīcībā esošās informācijas, automašīnas vadītājs negadījumā cietis nav. Negadījuma sekas kompensēs "Rīgas siltums".

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu