T 20.01.2021.

Džošua un Fjūrijs principiāli vienojas par divām cīņām

Entonijs Džošua

FOTO: Reuters/LETA

Lielbritānijas smagsvara bokseri Entonijs Džošua un Taisons Fjūrijs principiāli vienojušies par divu cīņu aizvadīšanu, trešdien paziņoja Džošua pārstāvis Edijs Hērns.

Nekāds līgums par cīņām vēl nav parakstīts, bet, ja bokseri veiksmīgi aizstāvēs savas jostas, nākamajā gadā paredzētajā pirmajā cīņā būs zināms absolūtais čempions boksā smagajā svarā.

30 gadus vecā Džošua kontā ir Pasaules Boksa asociācija (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas, bet gadu vecākajam Fjūrijam ir prestižākā Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona josta.

"Šobrīd runājam par cīņas vietā un datumiem. Var teikt, ka puiši piekrituši cīnīties. Divām cīņām. Vēl ir daudz darāmā, bet ejam pareizajā virzienā," "Sky Sports" citē Hērna teikto.

Bokseriem gan katram vēl priekšā pa vienai cīņai - Džošua gatavojas duelim ar bulgāru Kubratu Puļevu, bet Fjūrijam gaidāma revanša spēkošanās ar Deonteju Vailderu.

Džošua karjeras laikā ringā kāpis 24 reizes, izcīnot 23 uzvaras, 21 no tām - ar nokautu. Savu vienīgo zaudējumu viņš cieta pirms gada pret amerikāni Endiju Ruisu junioru, taču decembrī brits savā līdz šim pēdējā cīņā revanšējās un atguva čempiona jostas.

Fjūrijs piedalījies 31 cīņā un uzvarējis 30, 21 no tām noslēdzot ar nokautu. Iepriekšējā cīņā viņš februārī uzvarēja Vailderu.

Redaktors iesaka