P, 26.09.2022.

Pārcelts vasarā plānotais Dona lielkoncerts

Apollo.lv
Pārcelts vasarā plānotais Dona lielkoncerts
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dons
Dons Foto: Jānis Škapars/TVNET

Mūziķa Dona 14. augustā plānotais līdz vērienīgākais koncerts Daugavas stadionā ir ticis pārcelts uz 2021. gadu, liecina sociālajos tīklos pieejamā informācija. 

Paziņojums tika izplatīts Dona oficiālajā "Facebook" lapā.

" Šovasar Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ nebūs iespējams rīkot lielkoncertus, tāpēc ir pieņemts lēmums ļoti gaidīto 14. augusta koncertu “Es nāktu mājās” pārcelt uz 2021. gada 1. jūliju.

Jau iegādātās biļetes būs derīgas uz koncerta jauno datumu.

“Lai arī šobrīd piedzīvojam pavisam neparedzētus apstākļus un neziņas laikus visā pasaulē, manu klausītāju, mūziķu un darbinieku veselība un drošība vienmēr bija, ir un būs pirmajā vietā. Diemžēl šovasar mums visiem nāksies iztikt bez un ilgoties pēc lieliem mūzikas notikumiem. Koncerti ir svētki, kurus vienmēr ļoti gaidu – šoreiz mums visiem nāksies tos gaidīt nedaudz ilgāk, taču esmu pārliecināts, ka mūsu atkalredzēšanās 2021. gadā būs vēl īpašāka,” atzīst Dons.

Šīs vasaras Daugavas stadiona lielkoncerts bija plānots kā līdz šim grandiozākais Dona koncerts, kurā tiktu iekļauta jaunā programma no topošā albuma kopā ar jau iemīļotiem skaņdarbiem, vēl nepieredzētu skatuves un gaismu dizainu, kā arī ar vairāku īpašu viesmākslinieku dalību," vēstīts ierakstā. 

Atgādinām, ka vēl pirms pāris dienām Dons izdevumam "Kas Jauns" izteica cerību, ka lielkoncerts tomēr šovasar vēl notiks.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu