Svētdien uz ceļiem bojā gājis viens cilvēks, cietuši - 16

Autoavārija. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Vakar, 13. septembrī, Latvijā reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 16 cilvēki, bet viens cietušais gāja bojā, informēja Valsts policija.

Traģiskais negadījums noticis Aknīstes novada Aknīstes pagastā, uz ceļa Slate - Dominieki - Auziņas, kad 1983. gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu "Kinroad Clever Tiger", nobrauca no ceļa un apgāzās. Vīrietis mira ceļā uz ārstniecības iestādi. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Svētdien septiņi cilvēki cietuši vienā avārijā Kurzemē, četri - negadījumos Rīgā un tās apkārtnē, pa diviem - Zemgalē un Latgalē, bet viens - Vidzemē. Divi no cietušajiem bija velosipēdisti, bet vēl divi - gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 15 autovadītājus: septiņus - Rīgā un tās apkārtnē, četrus - Zemgalē, trīs - Vidzemē, bet vienu - Latgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 186 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 59 autovadītāji, Latgalē -49, Vidzemē - 28, Zemgalē - 26, bet Kurzemē - 24 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 367 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.