Pk 27.11.2020.

Tiešraides arhīvs ⟩ Staķis informē par Covid-19 izplatību Rīgā un izglītības iestāžu darba organizāciju

Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis piedalās preses brīfingā pēc Rīgas sadarbības teritorijas Civilās aizsardzības komisijas sēdes, kurā izskatīja jautājumu par epidemioloģisko situāciju Rīgā izglītības un labklājības jomā, par Covid-19 ierobežojumu kontroli un pasākumiem vīrusa izplatības mazināšanai sabiedriskajā transportā, par vīrusa izplatības ierobežošanu Rīgas domes institūcijās un gatavību domes darbam attālināti.

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Šodien plkst. 12.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (AP) preses konferencē informēs par aktuālo situāciju ar Covid-19 izplatību Rīgā un plānoto pašvaldības izglītības iestāžu darba organizāciju, aģentūru LETA informēja domē.

Preses konferencē piedalīsies arī citas atbildīgās pašvaldības amatpersonas.

Rīgas domes vadības preses konference par aktuālo situāciju ar Covid-19 izplatību Rīgā un pašvaldības izglītības iestāžu darba organizāciju.

Posted by Rīga.lv on Otrdiena, 2020. gada 27. Oktobris

Pirms preses konferences plkst.11 norisināsies Rīgas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas sēde, kurā apspriedīs aktuālo situāciju pilsētā saistībā ar Covid-19 izplatību.

Kā ziņots, Rīgas domes Centrālajā administrācijā konstatētā Covid-19 slimnieka dēļ trīs Rātsnama darbinieki ir pašizolācijā.

Aktuālākās ziņas