S 17.04.2021.

Glābēji saņem izsaukumu par pašnāvības mēģinājumu uz Akmens tilta

Akmens tilts miglā

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Otrdien, 17. novembrī, pēcpusdienā glābēji centās atturēt kādu jaunu sievieti no galēja soļa – pašnāvības, nolecot no tilta, vēstī TV3 raidījums "Degpunktā".

Ziņas par kādu gados jaunu sievieti, kas no Akmens tilta grasās lēkt Daugavā, glābšanas dienests no aculieciniekiem saņēma pus divos dienā. Valsts policijas patruļauto norīkots doties uz pašu tiltu, bet glābēju un pašvaldības policijas laivas steidza apsekot akvatoriju, gadījumā ja liktenīgais solis jau sperts.

Operatīvie dienesti norādītajā vietā ieradās nepilnās desmit minūtēs, bet neko aizdomīgu tilta tuvumā nepamanīja. Aprakstam līdzīga meitene ievērota krietni nostāk, pie AB dambja krasta. Likumsargi nolēma pārliecināties, vai viss kārtībā.

Pieļaujot, kā sastaptā meitene arī ir tā, par kuru ziņoja aculiecinieki, likumsargi nolēma paaicināt viņu uz pārrunām un atrādīties mediķiem.

Vai sieviete tiešām vēlējas izdarīt pašnāvību, būs jānoskaidro Valsts policijas darbiniekiem. Ir zināms, ka ārsti pieņēma lēmumu nogādāt apjukušo sievieti slimnīcā, lai veiktu veselības pārbaudi.

Video: "Degpunktā" sižets

Tu neesi viens! Krīzes centra "Skalbes" atbalsta tālrunis darbojas katru nedēļas dienu, visu diennakti, sniedzot telefoniskas un privātas konsultācijas tiem, kuri slīgst depresijā, izjūt vientulību, zaudējumu sāpes, slimo ar atkarībām, vai cieš no nestabilas situācijas ģimenē. Psiholoģiskā un juridiskā palīdzība fiziskās, seksuālās un morālās vardarbības upuriem pa tālr. 67222922, 27722292 (00–24).

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!