S 8.05.2021.

Smaga avārija uz Tallinas šosejas. Trīs spēkratu sadursmē nopietnas traumas guvis mazs bērns

Avārijas trijstūris. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Nopietns ceļu satiksmes negadījums šorīt piemeklēja autovadītājus uz Tallinas šosejas, Stopiņu novadā. Sadurās trīs spēkrati, jo viens no braucējiem novērsa skatu no ceļa, vēsta raidījums "Degpunktā".

Nekoncentrēšanās virzoties blīvā satiksmē pa Tallinas šoseju, posmā starp Upeslejām un Cekuli, piektdienas rīta agrumā kādam "SAAB" vadītājam beidzās ar avāriju, kurā ierauti vēl divi spēkrati.

"SAAB" šoferis praktiski nebremzējot ietriecās uz ceļa apstājušos spēkratu kolonnā.  Komentējot notikušo viņš atzīst, ka iemesls negadījumam ir visai vienkāršs – viņš nav pamanījis auto nogriešanos.

Apvidnieks "Volvo", kas arī stāvēja uz šosejas gaidot brīdi, kad varēs nogriezties uz Upeslejām, šajā avārijā cieta vismazāk. Daudz nopietnāk trieciena sekas izjuta tieši "Volvo" vadītājs un mazgadīgs pasažieris, kas stāvēja aiz džipa. Palīgā viņiem atsteidzās trīs mediķu brigādes, piesaistīta arī speciāla ārstu ekipāža.

"Negadījumā cieta divi cilvēki – pirmsskolas vecuma bērns un pieaugušais, kuri abi tika nogādāti slimnīcā. Bērns guva ļoti nopietnas traumas, tie bija vairāki ķermeņu daļu nopietni ievainojumi. Savukārt pieaugušajam traumas bija salīdzinoši vieglākas. Abu cietušo stāvoklis, nogādājot slimnīcā, bija raksturojams kā stabils," norāda NMPD pārstāve Arita Freimane.

Aptuveni stundu satiksme uz Tallinas šosejas abos virzienos bija apgrūtināta. Pilnībā to dienesti atjaunoja ap pulksten deviņiem, kad sakopta brauktuve un avarējušie spēkrati nostumti ceļmalā.

Video: "Degpunktā" sižets