Rūta Reinika-Preisa atklāj grūtniecības laikā pārdzīvotās bailes

Rūta Reinika-Preisa raidījumā "Māmiņu klubs".

FOTO: Ekrānšāviņš no video

"Biju pārliecināta, ka katrā grūtniecības mēnesī man kaut kas var notikt," raidījumam "Māmiņu klubs" atklāj pasākumu producente Rūta Reinika-Preisa. Viņa stāsta par gaidību laikā piedzīvoto stresu un metodi, kas palīdzējusi uztraukumu pārvarēt.

"Es nebiju aplaimotā grūtniece. Es nemācēju izbaudīt šo gaidīšanas laiku. Būtu bijis arī foršāk, ja apkārtējie man būtu teikuši vairāk labo lietu.

Tagad dzīvojam laikā, kad ir tendence runāt tikai par slikto, un tad tu beigās domā: kāpēc cilvēki dzemdē bērnus? Labi, par pirmo nezināji, kā būs, bet kāpēc tad otro un trešo?

Es visu grūtniecības laiku domāju par savu veselību. No katra slikta stāsta es uztraucos. Biju pārliecināta, ka katrā grūtniecības mēnesī man kaut kas var notikt, jo teorētiski jau tā var būt.

Es dzīvoju no sonogrāfijas uz sonogrāfiju - biju tāda grūtniece. Es gribēju, lai ātrāk tas mazais nokļūst "ārā", jo tā man šķita drošāk man un viņam. 

Video: Noskaties raidījumu!

Satrauca katrs sīkums, un murgu domas man elpoja pakausī. Kā mazais nekustējās, tā lasīju "Google", ko darīt. Tiešām - uztraucos par katru sīkumu. 

Tad es sāku meditēt, un tas man palīdzēja pārdzīvot grūtniecību. 

1

Ja man būtu otrā grūtniecība, noteikti to izbaudītu - es ar prieku sajustu, kā bērniņš aug un attīstās," stāsta Reinika-Praisa. 

Rūta gan min, ka, satiekot mazo Ričardu, emocijas nav bijušas pilnīgi viennozīmīgas - viņa saka, ka "tā nebija mātes mīlestība kā no skaidrām debesīm".

Video: Rūta Reinika-Preisa raidījumā "Māmiņu klubs"

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!