C 4.03.2021.

Porziņģa iespējamā simpātija arvien vairāk liek spekulēt par abu attiecībām

Janvāra sākumā parādījās runas, ka basketbolistam, NBA kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājam Kristapam Porziņģim uzradusies jauna simpātija - latviešu zeltene Laura Vizla. Nu jaunā sieviete vēl vairāk liek domāt, ka abu starpā ir uzplaukušas jūtas.

Vērīgākie pamanījuši, ka Vizla joprojām uzturas Dalasā, Teksasā. 

Jaunākajā "Instagram" īsajā video stāstiņā viņa šķietami pozē jakā ar Dalasas "Mavericks" logo, kas ir arī Porziņģa pārstāvētā komanda.

FOTO: instagram/lauravizla

FOTO: Reuters/Scanpix

Tāpat ļaudis norāda līdzību Vizlas un Porziņģa brāļa Mārtiņa Porziņģa publiskotajos kadros - abi it kā atrodas uz vienas un tās pašas terases.

Atgādinām, ka jau ilgāku laiku Porziņģis regulāri atzīmē "patīk" pie simpātiskās gaišmates publiskotajiem foto sociālajos tīklos. 

Vizla vietnē "Instagram" seko vairākiem Porziņģa komandas biedriem, kā arī viņa brālim Mārtiņam Porziņģim, liekot domāt, ka jaunā sieviete jau esot iepazīstināta ar slavenā basketbolista tuvākajiem cilvēkiem.

Tiesa, abi nav komentējuši savas iespējamās attiecības. 

Kā zināms, Porziņģis izvairīgi runā par savu privāto dzīvi. 2017. gadā paparaci iemūžināja Porziņģi kopā ar kādu krievu izcelsmes modeli Darju, kura plašāk pazīstama ar segvārdu Bembija, dodoties prom no "Marquee" naktskluba Ņujorkā.

Redaktors iesaka