C 4.03.2021.

Ceturtdienas horoskops: 18. februāris

FOTO: pexels.com

Horoskops ceturtdienai, 18. februārim. 

Auns: Tiem, kas šobrīd raksta kursa darbu vai grāmatu, nedaudz var pietrūkt iedvesmas. Attiecībās ar mīļoto cilvēku būsi iejūtīgs, vēlēsies parūpēties par mājas dzīvē notiekošo.

Vērsis: Veiksies tiem zīmes pārstāvjiem, kas darbojas pedagoģijas jomā, ēdināšanas sfērā vai kādā radošā profesijā. Naktī redzētie sapņi var izrādīties zīmīgi. Ar naudu neskoposies.

Dvīņi: Nezināsi, kam īsti pievērsties, praktisku vai radošu tēmu realizēšanai. Ja esi apjucis, nogaidi mazliet vai aprunājies ar cilvēku, kam uzticies. Varbūt pienācis laiks atrast garīgo skolotāju?

Vēzis: Svarīga diena Vēža zīmes pārstāvjiem, kas profesionāli saistīti ar nekustamo īpašumu, apsaimniekošanu, mājokļa apdrošināšanu. Ja vēlies pārsteigt mīļoto cilvēku, pagatavo kaut ko savā gaumē!

Lauva: Būsi sentimentāls, vēlēsies, lai tuviniekiem viss būtu labi. Vakarpusē tavs noskaņojums var pāraugt romantiskās noskaņās. Kas attiecas uz darbu, tad izpildīsi savus pienākumus godam.

Jaunava: Neskatoties uz šobrīd valstī valdošo situāciju, tu apsvērsi domas par kosmetologa vai manikīra profesijas apgūšanu. Katram cilvēkam ir savs aicinājums, talants, tāpēc seko izvēlētajam mērķim!

Svari: Vēlēsies pamainīt imidžu, bet nezināsi, kā to šajos apstākļos izdarīt. Nekādi “aklie randiņi” nav ieteicami, ja vien nevēlies iekulties nepatikšanās ar tālejošām sekām.

Skorpions: Tu visu darīsi pēc labākās sirdsapziņas, tomēr kaut kas bremzēs. Var jau būt, ka tie būs nepārvarami apstākļi, kas saistīti ar vīrusu, bet iespējams, vienkārši kādu cilvēku skaudība, intrigas.

Strēlnieks: Vecāka gada gājuma sievietes šodien var nejusties īsti savā ādā, pie kam dažas sāks atspēlēties apkārtējiem. Sadarbība, kontaktēšanās ar citām valstīm būs apgrūtināta kā darba, tā privātā kontekstā.

Mežāzis: Kārtojot atskaites, esi piesardzīgs, pastāv lielas iespējas kaut ko sajaukt, nepamanīt. Mežāža zīmes sievietes tieksies pēc romantikas, bet gaidīs to no otra cilvēka, nevis pašas sarīkos vakaru sveču gaismā.

Ūdensvīrs: Diena piemērota, lai sabalansētu dzīves materiālās un garīgās vērtības. Vēlams pievērsties ezoteriskām mācībām, ja vēl neesi to darījis līdz šim. Mājas dzīvē arī nepieciešamas pārmaiņas!

Zivis: Šodien Saule pāriet Zivju zīmē. Sveicam pirmos jubilārus! Dienas fons lirisks, romantisks, radošs. Ja gatavojies ballītei, parūpējies par cienastu. Nav vēlams sevi nogurdināt ar lietām, kas šķiet pārāk nomācošas.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Redaktors iesaka