C 15.04.2021.

SPKC brīdina: Ar Covid-19 inficētais braucis autobusā no Rīgas līdz Suntažiem

Ilustratīvs foto.

FOTO: Pixabay

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 2.aprīlī braucis autobusā no Rīgas līdz Suntažiem un atpakaļ, aģentūru LETA informēja SPKC.

Ar Covid-19 sasirgušais 2.aprīļa plkst.10.40 braucis ar autobusu Rīga-Suntaži-Madliena-Ērgļi, kura numurs ir 7964, no Rīgas līdz Suntažiem. Savukārt 3.aprīlī plkst.15.40 pasažieris ar autobusu Ērgļi-Suntaži-Sidgunda-Rīga, kura numurs ir 7964, devies no Suntažiem un Rīgu.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.