Sv 9.05.2021.

"Viņš nāk līdzi jau kādas 40 minūtes." Meklēšanā izsludināts vīrietis nakts vidū izsekojis divus zēnus

Shadow of two person on pattered sidewalk in black and white

FOTO: Alex Linch/shutterstock.com

Pirms dažām dienām kāds aizdomīgs vīrietis vismaz 40 minūtes izsekojis divus pusaudžus, kuri nakts vidū kājām devušies mājās, ziņo raidījums "Degpunktā". 

Īsi pēc pusnakts viena Rīgas policijas patruļām nosūtīta uz Brīvības ielu palīgā diviem nepilngadīgiem pusaudžiem, kuri naksnīgajās ielās bija nonākuši ļoti nepatīkamā situācijā – viņiem mājupceļā uzglūnējis kāds aizdomīgs vīrietis

Par lielu izbrīnu kārtības sargiem, pēc pāris minūtēm ierodoties norādītajā vietā, krustojumā stāvējuši ne tikai abi zēni, kuri lūguši palīdzību, bet arī pats iespējamais ļaundaris.

"Mēs nākam no centra puses. Viņš nāk līdzi jau kādas 40 minūtes. Viņš nav tāds agresīvs, bet mēs nokavējām tramvaju," policistiem stāstīja pusaudži.

Turpretī aizdomīgais vīrietis apgalvojis, ka dzīvojot vienā adresē: "Es puikas pavadu uz mājām. Viņi dodas uz mājām, uz Mežaparku. Es viņus pavadu, jo pēdējais tramvajs jau aizgājis. Viss normāli."

Likumsargi jauniešus uzaicinājuši policijas busiņā, savukārt vīrietim, kurš jau ne pirmo reizi nonācis policistu redzeslokā, lūguši uzrādīt kādu personu apliecinošu dokumentu. Pēc kā, ielūkojušies datubāzēs, kur atklājies, ka vīrietis šobrīd izsludināts meklēšanā.

Video: raidījuma "Degpunktā" sižets