Zināma Fjūrija un Džošua gadsimta cīņas norises vieta un datums

Taisons Fjūrijs un Entonijs Džošua

FOTO: AFP / Scanpix

Britu boksa superzvaigzne Taisons Fjūrijs paziņojis, ka viņa ilgi gaidītais duelis pret tautieti Entoniju Džošu notiks 14. decembrī Saūda Arābijā.

Pirmo reizi boksa vēsturē vienā cīņā uz likmes būs visas četras supersmagsvaru kategorijas jostas.

Cīņa notiks par Džošua piederošajiem pasaules Boksa Asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Starptautiskās Boksa organizācijas (WBO) tituliem, kā arī par Fjūrijam piederošo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

32 gadu vecais Fjūrijs iepriekšējo cīņu aizvadīja pērnā gada februārī, kad ar nokautu uzvarēja amerikāni Deonteju Vailderu, iegūstot WBC un "The Ring" čempiona jostas. Viņš karjeras laikā uzvarējis 30 no 31 cīņas, 21 noslēdzot ar nokautu. Vēl viens duelis ar Fjūrija dalību noslēdzies neizšķirti.

Tikmēr gadu jaunākais Džošua decembrī nokautēja bulgāru Kubratu Puļevu, nosargājot savas trīs čempiona jostas. Džošua profesionālajā boksā uzvarējis 24 no 25 cīņām, 22 dueļus noslēdzot ar nokautu.

Gaidāmais Fjūrija un Džošua duelis tiek uzskatīts par Lielbritānijas boksa vēsturē visu laiku vērienīgāko supersmagsvaru cīņu.

Redaktors iesaka