S, 26.11.2022.

VIDEO ⟩ Seši bojāti auto un pieci cilvēki smagi cietuši. Aculiecinieki norāda, ka jaunieši rīkojuši sacīkstes Ķengaragā

Apollo.lv
Seši bojāti auto un pieci cilvēki smagi cietuši. Aculiecinieki norāda, ka jaunieši rīkojuši sacīkstes Ķengaragā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 14
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Seši bojāti auto un pieci cietuši cilvēki, turklāt viens no tiem šobrīd atrodas ļoti smagā stāvoklī. Tādas ir sekas naktī notikušajam negadījumam Ķengaragā. Aculiecinieki apgalvo, ka iemesls spraigajai avārijai bija jauniešu izklaides, proti, tie uz publiskā ceļa sarīkoja sacīkstes, vēsta raidījums "Degpunktā".

Lai arī avārijas sekas tiešām izskatās dramatiski, aculiecinieka video autora komentārs par bojāgājušajiem cilvēkiem, par laimi, nebija patiess. Taču nekļūdīga ir ziņa, ka vairāki negadījumā cietušie guvuši nopietnas traumas.

Vissmagāk gāja "Honda Civic" vadītājam, viņš tika iespiests automašīnas salonā, un talkā saukti ugunsdzēsēji glābēji, lai šoferi atbrīvotu no deformētajiem dzelžiem.

Vēl viens aculiecinieks, vietējais iedzīvotājs, iemūžinājis smago negadījumu tikai mirkli pēc tam, kad tas bija noticis. No izmisīgajiem apkārtējo kliedzieniem var saprast, ka pēc sadursmes "Honda" aizdegās.

"Lien ārā! Lien ārā! Ugunsdzēšamo, ugunsdzēšamo! Paņem ugunsdzēšamo, eu! Uguns aparāts. Dzēšamo," izskanēja cilvēku saucieni notikuma vietā.

Kā īsti notika avārija un kāpēc incidentā iesaistītas tik daudz mašīnas, proti, seši vieglie spēkrati, "Degpunktā" pastāstīja kāds taksists, kas pats par mata tiesu paglābās no nelaimes.

"Mazgadīgo sacīkstes. Kā tieši tas bija, es neredzēju, bet viņi nogrieza man ceļu krustojumā ar Rušonu ielu. Es paspēju strauji "aiziet" pa labi. Tajā brīdī pusmetra attālumā no manis "aizlidoja" tas "Honda Civic". Aiz viņa uzreiz "Volvo". Mēs viņus panācām šeit. Burtiski pusminūte, un tas viss notika," stāstīja taksists.

"Manuprāt, tas bija sarkanais "Volvo". Kas stāv krūmos, jā. Un "Civic" pirms tā. Tas "Civic" mani gandrīz taranēja. Ja es nebūtu paspējis "aiziet" pa labi, tad viņš iebrauktu manī. Pasažieris, jā. Viņš arī liecinieks, visu redzēja, savu kontakttālruni atstāja," par notikušo stāstīja taksometra vadītājs.

No redzētā var pieļaut, kā sākotnēji, traucoties pa Lokomotīves ielu un šoferim netiekot galā ar "Honda" vadību, aizķertas ceļmalā stāvošas mašīnas, divi BMW markas spēkrati un viens "Audi", tālāk "Hondu" inerce iesvieda pretējā joslā, kur spēkrats ietriecās stāvošā "Ford".

"Volvo", kas traucās pakaļ "Honda Civic" automašīnai, lai izvadītos no sadursmes rāva stūri pa kreisi un nonāca krūmos, bet savu braucienu pabeidza, atduroties pret koku.

"Tur uzreiz bija bars ar cilvēkiem. Visi kliedza, īsti nevarēja saprast, kurš tieši. Viens tur bija bezsamaņā. Meitene tur sēdēja, viņai atvēra durvis, kaut kā viņu izvilka ārā. Seja nedaudz asinīs bija," situāciju aprakstīja stāvvietas apsargs un aculiecinieks Pjotrs.

"Palīdzību kopskaitā notikuma vietā sniedza sešas mediķu brigādes – pieciem cietušajiem. Cietuši ļoti nopietni, traumas ir sākot no vidēji smagām līdz smagām," norāda Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Šobrīd policijas pārstāve vēl nevar viennozīmīgi pateikt, kurš negadījumā ir saucams pie atbildības, jo kopš incidenta pagājis salīdzinoši īss laiks, turklāt procesu paildzina arī cietušo veselības stāvoklis.

Pagaidām versija par iespējamajām sacīkstēm jauniešu starpā nav apstiprināta. Policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, kā arī šoferus, kuri tajā brīdī varēja braukt garām un kuru auto ir aprīkoti ar video reģistratoriem.

Likumsargi novērtēs jebkādu informāciju, kas būs noderīga izmeklēšanas gaitā, un aicina sazināties pa tālruni 67219782 vai 110.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu