VIDEO ⟩ ASV sportistes ar uzskatāmiem piemēriem pārbauda olimpiskā ciemata "antiseksa" gultu izturību

FOTO: AFP/TikTok/ilonamaher/Kolāža

Tokijas olimpiskajās spēlēs lielu uzmanību piesaistīja olimpiskā ciemata gultas, kas taisītas no kartona un visai ātri tika nodēvētas par "antiseksa" gultām. Šādu lēmumu organizatori skaidroja kā preventīvu līdzekli cīņā pret Covid-19 izplatīšanos olimpiskajā ciematā. ASV sieviešu regbija izlases spēlētājas Tokijas vietnē "TikTok" ar ļoti uzskatāmiem piemēriem parādījušas, cik patiesībā izturīgas ir šīs gultas.

Regbistes nolēma izklaidēties uz gultām, nofilmējot, kā viņas ar dažādiem fiziskiem paņēmieniem pārbauda kartona gultu izturību. Pēc dažādiem izmēģinājumiem regbistes pierādīja, ka gultas patiesībā ir diezgan izturīgas.

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Video populārajā vietnē ieguvis vairāk nekā vienu miljonu "patīk" atzīmju.

Video: Sportistes pārbauda kartona gultu izturību

@ilonamaher

Testing out the cardboard beds at the Olympic Village #beastbeautybrains #olympics #cardboardbeds #tokyoolympics #usarugby #japan #athletes #rugger

♬ original sound - Ilona Maher

Videomateriālā redzams, kā atlētes uz gultas taisa jogas pozas, "pirmo palīdzību", restlinga paņēmienus, enerģiski lēkā un dara virkni citu aktivitāšu. Par spīti sportistu pūliņiem, gultas palika lietošanas kārtībā.

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Kā ziņo mediji, patiesais iemesls, kāpēc Tokijas olimpiskajās spēlēs ir kartona gultas, ir "zaļais dzīvesveids", ko organizatori ļoti uzsver daudzās ar olimpiādes infrastruktūru saistītās lietās. Pēc olimpisko spēļu beigām kartona gultas un matracī atrodamā plastmasa tiks otrreizēji pārstrādāti.