VUGD un vieglā auto avārija Ropažu novadā: policija sākusi kriminālprocesu

FOTO: Sergejs Burluckijs/Breakinglv/Twitter.com

Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par pagājušajā sestdienā Ropažu novadā notikušo avāriju, kurā cietuši seši cilvēki, tostarp pieci ugunsdzēsēji, ziņo VP.

Tikmēr Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūra LETA noskaidroja, ka daļa no avārijā iekļuvušajiem glābējiem turpina ārstēties ģimenes ārsta uzraudzībā, bet vēl daļa patlaban ir stacionārā.

Tāpat dienests sācis faktu pārbaudi par notikušo.

Jau ziņots, ka aizvadītajā sestdienā Ropažu novadā VUGD autocisternas un kādas vieglās automašīnas sadursmē cietuši seši cilvēki.

Sestdien plkst.16.22, dodoties uz izsaukumu Ropažu novada Garkalnes pagastā, VUGD autocisterna iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kurā bija iesaistīta vieglā automašīna, kā rezultātā autocisterna apgāzās uz sāniem. Notikumā cieta seši cilvēki, tai skaitā pieci ugunsdzēsēji glābēji, kuri tika nogādāti ārstniecības iestādē.

Sadursme notikusi, automašīnām šķērsojot regulējamu krustojumu no dažādām pusēm. Pēc sadursmes VUGD autocisterna apgāzās un sadursmē cieta pieci VUGD darbinieki un vieglās automašīnas vadītājs.

Policijas rīcībā esošā pašreizējā informācija liecina, ka sadursmes brīdī VUGD automašīnai bija ieslēgts skaņas un gaismas signāls.