Ar asarām acīs pašmāju iepazīšanās šovu pamet "mamma" Ivita

FOTO: Ekrānuzņēmums no "STV Pirmā!" video

Iepazīšanās un piedzīvojumu šovā "Mīla kemperī" pēc improvizēta skaistumkonkursa, kurā dāmām bija jādemonstrē kāds no saviem seksīgākajiem tērpiem, tika noteikta kārtība, kurā sešas kemperšova meitenes varēs izvēlēties kādu no pieciem puišiem, kas nozīmēja, ka vienai mīlestības meklētājai gribot negribot būs jādodas mājās.

Pirmās vietas ieguvēja Elīna no visiem stiprā dzimuma pārstāvjiem izvēlējās Dāvidu, savukārt sudraba medaļas īpašniece Megija izvēlējās nocelt Ivitai Ronaldu. Par laimi pirmais īstais "Mīla kemperī" pārītis, Alise un Rūdolfs, netika izšķirti, jo Alise bija ieguvusi trešo vietu un varēja laicīgi "aizsist" mīļoto turpmākajam ceļojumam. Ceturtās vietas ieguvēja Elīza ņēma pie rokas Tomu, savukārt jaunpienācējai Sintai atlika Normunds.

Pēc izbalsošanas mājās bija jādodas kompānijas "mammai" Ivitai. "Es jutos bēdīga, ka man jāpamet šī skaistā kompānija. Man nav žēl, ka mani ir izbalsojuši, bet man ir žēl, ka jābrauc prom. Mammai laiks iet mājās," asarām acīs no ceļabiedriem atvadījās blondīne. Asaras nevarēja novaldīt arī pārējās meitenes un puiši. Elīna draudzenes sūtīšanu mājās komentēja šādi: "Pie cilvēkiem pierod un Ivita bija mūsu mammucis. Bija grūti. Ar katru nākamo izbalsošanu būs arvien grūtāk un smagāk."