Nedēļas nogalē TV personība, sarunu šova guru Opra Vinfrija no sava oficiālā "YouTube" kanāla izdzēsusi skandalozo interviju ar princi Hariju un hercogieni Meganu. 

Karaliskās ģimenes eksperti domā, ka televīzijas raidījumu vadītāja vienkārši nolēmusi dzēst savas sadarbības "pēdas" ar Saseksas hercogu pāri.

Daļēji tas varētu būt arī saistīts ar karalienes Elizabetes II veselības pasliktināšanos, un, iespējams, Opra baidās no reitingu krituma, ja izrādīsies, ka viņas intervija bija iemesls monarha sasirgšanai.

Atgādinām, ka skandalozā Saseksas hercoga un hercogienes intervija piedzīvoja tiešraidi 2021. gada 8. martā un tā tapa par vienu no visaugstāk novērtētajiem TV šovu CBS kanāla vēsturē.

Skaidrojot pāra dramatisko aiziešanu no karaliskās ģimenes, Mārkla intervijā ASV televīzijas zvaigznei Oprai Vinfrijai apgalvoja, ka viņai liegta palīdzība garīgās veselības krīzes laikā, viņa apmelota un ka karaliskajā ģimenē bijušas bažas par pāra dēla ādas krāsu.

"Es vairs negribēju būt dzīva, un tā bija ļoti skaidra un īsta, un biedējoša, pastāvīga doma," Vinfrijai sacīja prinča dzīvesbiedre, runājot par reakciju uz naidīgumu tabloīdos un sociālajos medijos.

Vaicāta, vai viņai bijušas domas par pašnāvību, Mārkla atbildēja: "Jā. Tas bija ļoti skaidri."

Atceroties, kā viņa tolaik jutusies, Mārkla sacīja: "Es esmu nobijusies, jo tas ir ļoti reāli."

39 gadus vecā aktrise intervijā arī izteicās par "bažām", kas karaļnamā bijušas par to, "cik tumša" būs viņas dēla ādas krāsa.

To noskatījās aptuveni 17,1 miljons cilvēku, kas ir trīs reizes vairāk par ierasto skatījuma statistiku. Pēc intervijas publiskošanas Opra un karaliskais pāris saņēma skaļu kritiku, īpaši no britu preses un elites pārstāvjiem. 

Lūgti atzīmēt emocijas, kādas radušās pēc intervijas noskatīšanās, respondenti minēja vilšanos (41%) un dusmas (25%), raksta DailyMail.co.uk. Lielākā daļa cilvēku (57%) domā, ka pāra intervija ir sabojājusi monarhiju, un 54% teica, ka hercogi ir pievīluši karalieni.

Interesanti, ka Opra nav pirmā slavenība Amerikas sabiedrībā, kura, iespējams, ir nolēmusi samazināt savu saikni ar Meganu un Hariju. Baraks un Mišela Obamas par interviju izteicās negatīvi, sakot, ka vissvarīgākajām tomēr jābūt ģimenes vērtībām un savstarpējai iecietībai. Iespējams, tāpēc Baraks neuzaicināja hercogus uz savu jubileju augustā, kur saviesīgajā pasākumā bija visa Holivudas un Amerikas politiskā elite.