Horoskopa zīmes, kuras nespētu dzīvot bez telefona

FOTO: Inspa Makers/ Unsplash

Dažiem cilvēkiem ir viegli nedēļu dzīvot bez viedierīču izmantošanas, taču, kopš pasauli ir pārņēmušas tehnoloģijas, to izdarīt paliek arvien sarežģītāk. Noskaidro, vai tu spētu pavadīt laiku bez tehnoloģijām!

1. Ūdensvīrs

Ūdensvīru interesē tehnoloģijas, elektrība un komunikācija. Šī horoskopa zīme ir pilnībā iejutusies digitālo mediju laikmetā, tādēļ izmetusi ārā visu veco un nevajadzīgo, lai to aizstātu ar jaunākajām tehnoloģijām. Ūdensvīrs visus darbus veic digitālajā vidē, tādēļ cīnās ar atkarību, kuru izraisa ilgstoša un nepārtraukta digitālo ierīču lietošana.

2. Dvīņi

Dvīņi ir ļoti komunikabli, tādēļ sociālie mediji ir pārņēmuši šo zīmi savā varā. Interneta vidē bieži vien rodas baumas - Dvīņiem patīk klačoties! Tā kā viņi ir nepastāvīgi un vieglprātīgi, tad tos vilina doma par dažādu ziņu ignorēšanu un draudzību izbeigšanu ar vienu peles klikšķi, ko piedāvā sociālo mediju vide.

3. Strēlnieks

Strēlniekiem piemīt piedzīvojuma gars, kuru viņi spēj apmierināt ar tehnoloģiju palīdzību. Šī horoskopa zīme labprāt "sapinas" sociālo mediju tīmeklī, meklējot draugu paziņu profilus, tādējādi nonākot neparedzamos tīmekļa nostūros. Arī reālās dzīves piedzīvojumos Strēlnieks ņem līdzi dažādas tehnoloģijas, lai orientētos jaunās vietās, kā arī iemūžinātu  ceļojumus.

4. Auns

Aunam piemīt sacensību gars, tādēļ viņš vienmēr grib atrasties pirmais rindā, lai nopirktu jaunākās viedierīces. Gan tehnoloģijām, gan Auniem piemīt līdzības, jo abi ļoti ātri spēj mainīties un nepatīk ieslīgt rutīnā, tādēļ viens otru pilnveido izaugsmē.

5. Skorpions

Skorpioni ir noslēpumaini, tādēļ izmanto tehnoloģijas kā rīku, lai interneta vidē radītu citu identitāti un netiktu atklāts. Karstasinīgajiem Skorpioniem tehnoloģijas palīdz slepeni kalt atriebības plānus, tādēļ šī zīme, nemanot var kļūt atkarīga no digitālajām ierīcēm.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!