VIDEO Balcers ar komandas vienīgo vārtu guvumu pagarina savu rezultativitātes sēriju

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Reuters/ScanPix

Pirmdien, 31. janvārī, ar vārtu guvumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers.

Sanhosē "Sharks" viesos ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) atzina Karolīnas "Hurricanes" hokejistu pārkāpumu.

Balcers šo maču sāka "Sharks" nomināli otrajā virknējumā un uz ledus pavadīja 15 minūtes un 11 sekundes (0:03 vairākumā un 0:32 mazākumā). Sev atvēlētajā laikā latviešu hokejists izcēlās ar komandas vienīgo vārtu guvumu, trešajā periodā izlīdzinot spēlēs rezultātu. Tāpat viņa kontā arī trīs bloķēti metieni, viens spēka paņēmiens, divi metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients.

Šī bija jau ceturtā spēle pēc kārtas, kurā Balcers izcēlies ar rezultativitātes punktu. Minētajā četru spēļu nogrieznī latviešu hokejists izcēlies ar trim vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

"Sharks" vārtu vīrs Džeimss Rainers šajā mačā atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem (93,1%). Savukārt pretinieku vārtos Frederiks Andersens tika galā ar 27 no 28 "Sharks" hokejistu metieniem.

"Sharks" rindās rezultātu atklāja Vinsents Tročeks, bet uzvaras ripu "Sharks" vārtos raidīja Andrejs Švečņikovs.

Balcers šajā sezonā ir izcēlies ar 14 rezultativitātes punktiem (5+9), atzīmējoties ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Sharks" šobrīd ar 47 punktiem 45 spēlēs ieņem 5. vietu Klusā okeāna divīzijā.

Nākamo maču "Sharks" aizvadīs naktī uz trešdienu, plkst. 2 pēc Latvijas laika tiekoties ar NHL čempioniem Tampabejas "Lightning".