Pk, 19.08.2022.

FOTO ⟩ "Veronika, 3 gadi. Nogalināta Ukrainā." Tallinas ielās manīti asiņaini rotaļu lācīši

Apollo.lv
"Veronika, 3 gadi. Nogalināta Ukrainā." Tallinas ielās manīti asiņaini rotaļu lācīši
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Foto no personīgā arhīva/Postimees.

Sestdien, 28. maijā, Tallinas iedzīvotāji, staigājot pa centru, bijuši aculiecinieki neparastai ainai - netālu no Brīvības laukuma pie viena no luksoforiem bija manāms ar sarkanu krāsu nosmērēts rotaļu lācis, vēsta ziņu medijs "Postimees".

Rotaļlietai bija arī piestiprināta birka, uz kuras rakstīts: "Veronika, 3 gadi. Nogalināta Ukrainā."

Līdzīgas rotaļlietas manītas arī pie Krievijas vēstniecības. Izstādītie lācīši simbolizē Krievijas karaspēka nodarītos noziegumus.

Foto: Tallinas ielās manīti asiņaini rotaļu lācīši

Jau vēstīts, ka 13. aprīlī pie Krievijas Federācijas vēstniecības Tallinā, Igaunijā, noritēja vizuāli iespaidīga protesta akcija, kuras mērķis bija nosodīt Krievijas armijas pastrādātās zvērības pret Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Kā norāda akcijas rīkotāji, Krievijas karavīri Ukrainā izvaro un nogalina nevainīgas sievietes un bērnus. "Cilvēki, kas atbalsta šo karu, caur to atbalsta arī kara noziegumus, slepkavas un paši ir šo darbību līdzdalībnieki.

Tāds ir mūsu vēstījums Putina režīma atbalstītājiem gan Krievijā, gan Igaunijā, gan citviet pasaulē," tā akcijas organizētāji.

FOTO: Igaunijā pie Krievijas vēstniecības nosoda okupantu kara noziegumus Ukrainā

Šādas un līdzīgas akcijas notikušas gan Vācijā, gan Ungārijā, kā arī citās valstīs. Akciju mērķis arī bija izdarīt spiedienu uz Eiropas valstīm, lai tās atteiktos no Krievijas gāzes un naftas.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu