O, 21.03.2023.

Dārta Daneviča par Strūberga un Rosickas skandālu: Mēs vēl aizvien nezinām, kāda ir patiesība

Apollo.lv
Dārta Daneviča par Strūberga un Rosickas skandālu: Mēs vēl aizvien nezinām, kāda ir patiesība
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dārta Daneviča
Dārta Daneviča Foto: Publicitātes foto

Aktrise Dārta Daneviča, viesojoties režisora Dž.Dž.Džilindžera raidījumā "Dž. Spot", dalījās pārdomās par improvizācijas teātra "Tea Tree" izveidotājas Mairitas Rosickas un bijušā grupas "Singapūras satīns" dalībnieka Kristapa Strūberga skandālu. 

2021. gada maijā plašu rezonansi izraisīja mūziķa Kristapa Strūberga bērnu mātes Mairitas Rosickas paziņojums, ka viņa aiziet no vardarbīgām attiecībām. Gadu pēc notikušā, 21. maijā mūziķis vietnē "YouTube" publicēja video, kurā nāca klajā ar vairākiem paziņojumiem.

Aktrise Dārta Daneviča, kura marta nogalē vietnē "Twitter" vērsās pie saviem sekotājiem ar vēlmi saprast, vai otrās pusītes, kuras vardarbīgi izturas pret bērnu mātēm, reiz saņems pēc nopelniem, nu pastāstījusi, ko pēc Strūberga publicētā video domā par mūziķa un Rosickas šķiršanos. 

"Es nepateiktu labāk kā Kristaps pasaka video noslēgumā, ka satraucošākais šajā situācijā ir tas, ka tagad tu nezini, kuram īsti ticēt. Ļoti bieži tagad var gadīties, ka upurim vairs netic. Man ir rakstījušas daudzas sievietes, kuras vēlas aiziet no attiecībām, bet baidās, un viņām tagad ir skaidrs - sēdi mājās, jo tevi noraks kārtīgi. Nav runa par dzimumu," skaidro Daneviča. 

Aktrise secinājusi, ka ir naiva būtne, jo pēc visa, ko piedzīvojusi savā dzīvē, joprojām nespēj atpazīt narcistiskus un sociopātiskus cilvēkus:

"Man nāks pretī, plikšķinās actiņas, un es noticēšu vistrakākajam varmākam."

Savā šķiršanās procesā Daneviča sapratusi: lai cik pārliecinoši cilvēks runātu, galvenais ir taustāmi pierādījumi.  

"Mēs vēl aizvien nezinām, kāda ir patiesība. Psihopāti, narcisi, sociopāti ir talantīgi manipulatori, un cilvēks, kura pusē ir taisnība, viņš vienkārši sūdīgāk "spēlē". Es gaidīšu, kā tas atrisināsies. Pati esmu šokā par savu naivumu. 

Intervijā Dārta arī atklāj, ka ir paņēmusi pauzi darbiem savā pamatprofesijā. Iemesls tam ir tiesāšanās ar bijušo mīļoto un dēla Kaupo tēvu Artusu Kaimiņu: "Es nevēlos nevienam sabojāt dzīvi. Šobrīd es esmu tā, kurai ir sabojāta dzīve - pret mani ir uzsākta tiesvedība.

Es divus gadus neko nenesu uz āru. Jūs nezināt neko, kas šajos divos gados ir noticis."

Daneviča atklāj, ka jau attiecību sākumā Artuss Kaimiņš ticies ar citu sievieti. Tas noticis arī naktī, kad deputāts cietis ugunsgrēkā.

"Apollo" jau rakstīja, ka 31. janvāra vakarā Daneviča publiskoja ierakstu, atklājot, ka Kaimiņš esot paņēmis abu dēlu, aizbraucis un atsakoties izpaust, kā viņus var sasniegt.

Divas stundas vēlāk Kaimiņš dalījās ar publisku paziņojumu, atklājot, ka abi ar Dārtu jau kādu laiku dzīvo atsevišķi un šobrīd ir noslēguši savstarpēji parakstītu vienošanos par Artusa iespējām satikt dēlu. Kaimiņš norādīja, ka viņš ir "absolūtā neizpratnē" par Dārtas tvīta motīviem, uzsverot, ka viņa ir zinājusi, ka Artuss ar dēlu atrodas viņa deklarētajā dzīvesvietā.

Daneviča, reaģējot uz Kaimiņa ierakstu, apgalvoja, ka viņš melo, un pievienoja fragmentu no abu noslēgtā līguma par bērna saskarsmes tiesībām.

Situācija tika atrisināta ar policijas iejaukšanos.

Pēc abu publiskajām ķildām daudzi izteica līdzjūtību, ka pāris nonācis šādā situācijā, vienlaikus neslēpjot neizpratni, kāpēc tas tiek risināts publiski, jo "internets neko neaizmirst" un šī situācija varot kaitēt pašam bērnam.

Uz šīm replikām Daneviča atbildēja: "Šeit nevis bērns ir iemesls, bet ilgstoši emocionālās un psiholoģiskās vardarbības apstākļi. Vajadzēja laiku un līdzekļus, lai aizietu."

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu