O, 16.08.2022.

Atvaļinātais FSB pulkvedis: Krievijas augstākā politiskā un militārā vadība ir histērijā

Apollo.lv
Atvaļinātais FSB pulkvedis: Krievijas augstākā politiskā un militārā vadība ir histērijā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Krievijas Bruņoto spēku Ģenerālštāba priekšnieks Valērijs Gerasimovs.
Krievijas Bruņoto spēku Ģenerālštāba priekšnieks Valērijs Gerasimovs. Foto: Reuters/ScanPix

Krievijas Bruņoto spēku Ģenerālštāba priekšnieks Valērijs Gerasimovs aprīļa beigās bija devies uz Ukrainu, kur guva ievainojumu mugurā. Noziedzīgās valsts augstākā politiskā un militārā vadība ir histērijā, intervijā ukraiņu žurnālistam Dmitrijam Gordonam norādīja bijušais Krievijas Federācijas Valsts domes deputāts un atvaļinātais Krievijas Federālā drošības dienesta (FSB) pulkvedis Genādijs Gudkovs.

Pēc Gudkova teiktā, Krievijas Federācijas augstākā politiskā un militārā vadība atrodas histērijā un "psihozes stāvoklī".

Viņš ir izbrīnīts, ka tik augsta mēroga militārais komandieris kā Valērijs Gerasimovs devies uz karadarbības zonu.

"Kāpēc Gerasimovs devās uz Ukrainu? Lai rīkotu kaut kādu štāba sapulci? Kāpēc? Es neticu, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins viņu sūtīja uz turieni.

Manuprāt, viņam ir histērija, jo nekas nenotiek pēc plāna, viss brūk. Pašam jānāk talkā, lai vismaz uz vietas paskatītos un izdomātu," sacīja atvaļinātais FSB pulkvedis.

Gudkovs norāda, ka Gerasimovu Ukrainā ievainoja mugurā: "Runā, ka viņam ir mīksto audu bojājumi. Mēs zinām, kur cilvēkam atrodas vismīkstie audi.

Un tajos mīkstākajos audos viņam ir trāpījusi kāda šķemba."

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka Valērijs Gerasimovs ticis ievainots Ukrainā, netālu no Izjumas, Harkivas apgabalā, vēsta militārais žurnālists un blogeris Aleksandrs Šulmans.

66 gadus vecajam Gerasimovam ir šrapneļa (šāviņa) brūce labā augšstilbā, bet nav kaula lūzums. Šrapneļa fragments ir izņemts, un viņa dzīvībai briesmas nedraud. Krievijas armijas ģenerālis Gerasimovs un citi virsnieki sēdēja komandpunktā, kad Ukrainas Bruņotajiem spēkiem izdevās veikt precīzu triecienu.

Saskaņā ar sākotnējo žurnālista rīcībā esoši informāciju tika nogalināti aptuveni 20 virsnieki.

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā Gerasimovs bijis redzams viesojoties pie Kremļa saimnieka Vladimira Putina, īpaši izceļoties "garā galda" diskusijā.

Martā tika ziņots, ka ģenerālštāba priekšnieks Gerasimovs kopš 11. marta nav manīts publikā, vēstīja krievu izdevumi "Mediazona" un "Agensto". Vēlāk gan Gerasimovs pārādījās atkal sabiedrībā.

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka kara noziedznieks un Kremļa saimnieks Vladimirs Putins baidās no nāves un ļoti tic, ka laika gaitā ar zinātnes palīdzību viņam izdosies pagarināt savu mūžu, apgalvoja Gudkovs.

Krievijas opozīcijas politiķis ir pārliecināts, ka Putins ir egocentriķis, kurš ļoti mīl tikai sevi.

"Putins nevienu nemīl. Es domāju, ka viņš nemīl arī savas meitas. Respektīvi, viņš viņas ciena, godā, neaizvaino nevienu no viņām, taču nevienu nemīl. [Putins] mīl tikai sevi un ļoti baidās nomirt!

Tas nav joks, kad viņš domā, ka var piedzīvot to brīdi, kad tehnoloģijas ļaus viņu digitalizēt un pārnest uz kādu jaunu [formu]...

Tas nav joks! Es saprotu, ka jūs tagad izsmiesiet mani, bet viņš tiešām tā domā," sacīja atvaļinātais FSB pulkvedis.

Putins uzskata, ka ar zinātnisko atklājumu palīdzību viņam izdosies atbrīvoties no visām savām slimībām, intervijā teica Gudkovs. Pēc viņa rīcībā esošās informācijas Kremļa saimnieku par šādu uzskatu ir pārliecinājušas arī viņa meitas. Piemēram, viņa vecākā meita - Marija Voroncova - ir endokrinoloģe.

"Man pastāstīja, ka meitas viņam teikušas: "Tēt, viss būs kārtībā. Neuztraucies, būs jauni paņēmieni, jaunas tehnoloģijas. Viss būs labi, tu dzīvosi. Mēs izlabosim un izārstēsim visas tavas kaites"," stāsta bijušais Krievijas deputāts.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu