Policija aicina brīvprātīgos turpināt meklēt Gaujas pludmalē pazudušo Evitu

Apollo.lv
Policija aicina brīvprātīgos turpināt meklēt Gaujas pludmalē pazudušo Evitu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā
Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā Foto: Jānis Škapars/TVNET

Jau divas dienas kopš piecgadīgās Evitas pazušanas plaši dienestu, pašvaldību un brīvprātīgo spēki ir vairākkārtīgi pārbaudījuši teritoriju Gaujas abos krastos un pašā Gaujā. Arī naktī uz otrdienu, 28. jūniju, ir turpinājušies aktīvi meklēšanas pasākumi. Valsts policija (VP) aicina brīvprātīgos turpināt meklēšanu.

Pagaidām diemžēl meklēšana ir bez būtiskiem panākumiem, bet turpinās un tiks veikta tik ilgi, līdz meitene tiks atrasta.

Būtisku atbalstu meklēšanā sniedz brīvprātīgie gan ar cilvēkresursiem, gan arī, piemēram, ar personīgo aprīkojumu - laivām.

Ņemot vērā, ka meklēšana turpinās, Valsts policija arī otrdien aicina palīgā brīvprātīgos un no pulksten 9.30 sākas pulcēšanās Peldu ielā 2, Siguldā. Tur notikuma vietā sagaidīs policija un koordinēs meklēšanas posmus. Šobrīd brīvprātīgo atbalsts ir nepieciešams visas dienas laikā, ja kas mainīsies, policija par to ziņos.

Valsts policija pārbauda visas versijas, bet, ņemot vērā lokāciju un to, ka meitene pēdējo reizi ir redzēta ūdenī, meklēšanas pasākumi ir koncentrēti ūdenī, bet tajā pašā laikā meklēšanā policija izmanto dažādus līdzekļus - meklē gan ar laivām, gan uz sauszemes ar cilvēkresursu un arī kinologiem gan no policijas, gan bez vēsts pazudušo personu meklēšanu organizācijām, arī droni tiek izmantoti.

Šobrīd par notikušo sākts arī kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, kurā attiecīgi arī tiks skaidroti visi notikušā apstākļi.

Valsts policija aizvien aicina atsaukties aculieciniekus vai personas, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt meklēšanā, zvanot 67950402 vai 110. Vienlaikus policija aicina atsaukties arī drona īpašnieku, kurš dienā, kad meitene pazuda, pludmalē pilotējis dronu - iespējams, fiksētais materiāls var būtiski palīdzēt meklēšanā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu