Pk, 19.08.2022.

Smaiļotājs Akmens iekļūst pasaules čempionāta A finālā

LETA
Smaiļotājs Akmens iekļūst pasaules čempionāta A finālā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Roberts Akmens
Roberts Akmens Foto: No personīgā arhīva

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens piektdien kvalificējās Kanādā notiekošā pasaules čempionāta finālam 200 metru distancē.

Pusfinālu Akmens sāka pārliecinoši un finišēja pirmais, sprinta distanci beidzot 37,06 sekundēs. Otrās vietas ieguvējs Jonass Drēgers no Vācijas viņam zaudēja 0,37 sekundes.

A finālam kvalificējās pusfināla pirmo trīs vietu ieguvēji.

Ceturtdien notikušajās priekšsacīkstēs latvietis uzreiz nekvalificējās A finālam, bet uzrādīja astoto ātrāko laiku no 22 smaiļotājiem.

Tuvu iekļūšanai A finālā bija arī smaiļošanas divnieks Aldis Vilde/Aleksejs Rumjancevs 500 metru distancē. Latvijas duets savā pusfinālā finišēja ceturtais, distanci beidzot vienā minūtē un 53,13 sekundēs.

Līdz pirmajam trijniekam jeb vietai A finālā pietrūka 0,31 sekunde.

Tikmēr kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš 500 metru distancē neiekļuva A finālā, tādējādi čempionātā cīnīsies B finālā par desmito vietu.

Pusfinālā Lagzdiņš 500 metrus airēja divās minūtēs un 1,41 sekundē un bija septītais. Airējuma uzvarētājam Angelam Kodinovam no Bulgārijas viņš zaudēja 7,74 sekundes, bet līdz pirmajam trijniekam, kas iekļuva A finālā, pietrūka 4,72 sekunžu.

Uz pusi garākā distancē Lagzdiņš pusfinālā finišēja četrās minūtēs un 29,29 sekundēs un bija astotais. No A finālistiem viņš atpalika 16,92 sekundes, bet no sportistiem, kas iekļuva B finālā - 1,4 sekundes. Šajā distancē viņš ieņēma 16.vietu.

Lagzdiņam B fināls 500 metros būs sestdien, bet smaiļotāji savos finālos startēs svētdien.

Sportistiem uz čempionātu līdzi devušies arī treneri Genādijs Zujevs un Sergejs Bobkovs.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu