C, 29.09.2022.

"Man ir viena niere." Olgu Kambalu Turcijā atsaka operēt veselības dēļ

Apollo.lv
"Man ir viena niere." Olgu Kambalu Turcijā atsaka operēt veselības dēļ
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8
Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne un uzņēmēja Olga Kambala devās uz Turciju piepildīt ilgi lolotu sapni - veikt deguna plastisko operāciju un uzlabot krūšu formu. Taču īsi pirms operācijas ārsts paziņoja, ka operācija nenotiks. 

Olgai uz Turciju devās līdzi vīrs Kaspars Kambala. Viņa jau bija "Istanbul aesthetic center" palātā un soļa attālumā no operācijas, kad palātā ienāca ārsts un lūdza vīru iziet, lai ārsts aprunātos ar Olgu "zem četrām acīm". 

"Es biju pilnīgi gatava, jau biju sagatavojusies operācijai, un tad atnāca ārsts," Olga stāsta.

Kaspars, gaidot aiz durvīm, sapratis uzreiz: "Tur kaut kas nebūs."

Pēc ārsta vizītes Olga stāsta: "Man ir viena niere. Analīžu rezultāti nav tik labi. Ārsts saka, ka šajā klīnikā nav iespējams veikt operāciju. Mums vajag slimnīcu, nevis klīniku. Ārsts ir ar mieru man taisīt operāciju, bet, tā kā šī klīnika ir maziņa, šeit nav vajadzīgā aprīkojuma, ja nu gadījumā ar mani kaut kas notiek."

"Protams, nepatīkami, bet labi, ka tā, - nevis es uz galda nomirtu, man paceltos asinsspiediens un tad mani glābtu, un tad būtu sērija "Slavenības. Bez filtra", kā es nomiru uz operāciju galda," ironiska ir Olga.

Dodoties prom no klīnikas, Kaspars Olgu mierināja: "Es jau teicu, ja viņam kaut kas nepatiks, viņš pateiks, nevis uzmetīs tevi uz operāciju galda un griezīs."

Par sliktajiem analīžu rezultātiem Olga dzirdējusi jau iepriekš, taču neesot domājusi, ka tas kaut kā varētu ietekmēt gaidāmo operāciju: "Es jau maijā biju pie ārsta, un viņa man tad jau teica, ka viņai nepatīk manas analīzes. Vienīgā rekomendācija bija - vairāk dzert ūdeni."

Olga ir neapmierināta arī ar sistēmu Turcijā: "Tas ir jocīgi. Tu jau esi gatavs, pārģērbies operācijai, bet pēc tam vienkārši tev pasaka: "Atvaino, kaut kas nav kārtībā, nekas nenotiks." Man labāk patiktu, ja vispirms būtu iespēja pakonsultēties.

Patiesībā es zemapziņā jau jutu, ka kaut kas nebūs labi, jau lidojuma laikā. Un vēl tas, ka man klīnikā neko nejautāja. Ārsts man ieteica divas slimnīcas, kur varu griezties."

Olga vien nosaka: "Iespējams, būs jābrauc atkal."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka mirkli pirms lidojuma viņa piedzīvoja emocionālu satricinājumu. "Es uztraucos. Tas tā negaidīti. Tagad es skatos uz sevi spogulī un domāju - vai tas man ir vajadzīgs? Es baidos!" šovā "Slavenības. Bez filtra" teica Kambala.

Olga Kambala jau kopš pagājušā gada nogales publiski izteikusi vēlmi izmainīt savu ķermeni - uzlabot krūšu formu un veikt rinoplastiku. Šī nebūtu pirmā reize, kad Kambala skaistuma vārdā gultos zem skalpeļa.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu