VIDEO ⟩ Neuzmanīgs šoferis izraisa avāriju un aizbēg no notikuma vietas

Apollo.lv
Neuzmanīgs šoferis izraisa avāriju un aizbēg no notikuma vietas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: mikeledray/Shutterstock

Piektdien, 26. augustā, pēcpusdienā Rīgā, Latgales priekšpilsētā, kāds neuzmanīgs šoferis, neievērojot distanci un atļauto braukšanas ātrumu, izraisīja avāriju un aizbēga no notikuma vietas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Ap plkst. 13 Salaspils ielā Latgales priekšpilsētas apkaimē notika vairāku automašīnu sadursme. Kāda vieglā transportlīdzekļa vadītājs vēlējās iebraukt daudzdzīvokļu mājas pagalmā un ieslēdza kreiso pagriezienu. Aiz viņa brauca vairāki spēkrati un viens no to vadītājiem, Jānis, atstāsta brīdi, kāds no kolonnā braucošajiem šoferiem nepaspēja nobremzēt.

"Mitsubishi" vadītājs Jānis stāsta, ka laikam, kā parasti šādos gadījumos, bija saulains, karsts, avārijas izraisītājs pamanīja par vēlu un paspēja nobremzēt.

Cietušais vīrietis, kam palīdzību uz vietas sniedza mediķi, avārijā savainoja roku. Traumas nav smagas, taču emocionālais šoks bija pamatīgs.

Vīrieša vadītā "Opel" mikroautobusa priekšējais stikls ir sadauzīts. Tas tāpēc, ka trieciena brīdī, izsprāga drošības spilvens un vadītājs ar elkoni centās bloķēt triecienu galvai. Jānis ir skeptisks un uzskata, ka ķiršu krāsas automašīnas vadītāju, visticamāk, nesodīs.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu