Iepriekš tiesāts slepkava Liepājā par vēl diviem smagiem uzbrukumiem cietumā pavadīs mūžu

LETA
Iepriekš tiesāts slepkava Liepājā par vēl diviem smagiem uzbrukumiem cietumā pavadīs mūžu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Tanawit Sabprasan/Shutterstock

Iepriekš par slepkavību notiesātam vīrietim par vēl diviem smagiem uzbrukumiem cilvēkiem Kurzemes apgabaltiesa piespriedusi mūža ieslodzījumu. Viens no cilvēkiem mira, vēsta prokuratūra. 

Maijā Kurzemes rajona tiesa, izskatot krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par smagu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu sievietei un vīrieša slepkavību 2021. gada vasarā, piesprieda brīvības atņemšanu uz 20 gadiem un probācijas uzraudzību uz četriem gadiem.

Par minēto tiesas spriedumu prokuratūra Kurzemes apgabaltiesā iesniedza apelācijas protestu par sodu, lūdzot tiesu sodīt apsūdzēto ar mūža ieslodzījumu.

Oktobrī Kurzemes apgabaltiesa apmierināja prokurora protestu un sodīja apsūdzēto ar mūža ieslodzījumu un probācijas uzraudzību uz četriem gadiem un sešiem mēnešiem.

Minēto spriedumu vēl ir iespējams pārsūdzēt kasācijas kārtībā.

Saskaņā ar lēmumu par personas saukšanu pie kriminālatbildības, apsūdzētais vīrietis 2021. gada jūnija vakarā kādā dzīvoklī Liepājā, atrodoties reibumā, pēc kopīgas alkohola lietošanas un savstarpēja konflikta laikā ar kādu sievieti dusmās vienu reizi ar nazi tīši iedūra viņai vēderā, nodarot smagus miesas bojājumus, kas bīstami dzīvībai.

Savukārt četras dienas vēlāk pie viesnīcas "Līva" Liepājā vīrietis, būdams alkohola ietekmē, savstarpēja konflikta laikā ar tur esošajām personām dusmu vadīts, slepkavības nolūkā ar nazi tīši iedūra vīrietim sirds rajonā, pēc kā iestājās viņa nāve.

Apsūdzētais savu vainu slepkavības izdarīšanā neatzina, apgalvojot, ka esot aizstāvējies.

Apsūdzētais vīrietis jau 2006. gadā bijis notiesāts par slepkavību un izcietis deviņu gadu brīvības atņemšanas sodu.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu