"Dažas tiek izmantotas tieši no konveijera." Krievija jau izmanto šogad ražotās raķetes

LETA
"Dažas tiek izmantotas tieši no konveijera." Krievija jau izmanto šogad ražotās raķetes
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: EPA/Scanpix

Krievija jau izmanto stratēģisko rezervi dažiem ieroču veidiem, un divus mēnešus Krievija no Baltkrievijas izved 122 un 152 milimetru artilērijas munīciju.

Kā pavēstīja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes pārstāvis Vadims Skibickis, pēc Ukrainas militārās izlūkdienesta datiem ienaidnieks jau izmanto šogad ražotās raķetes, tajā skaitā augustā ražotas raķetes.

"Tas liecina, ka dažas raķetes tiek izmantotas tieši no konveijera. Cik ilgi tās pietiks - daudz kas ir atkarīgs no ražošanas. Jā, tas ir kritusies, salīdzinot ar pirmskara laiku. Bet diemžēl Krievija, pateicoties ekonomisko sankciju apiešanai, joprojām spēj saražot noteiktu spārnoto raķešu skaitu un citus ieročus, kas tiek izmantoti pret mūsu valsti," sacīja Skibickis.

Saskaņā ar militārās izlūkošanas datiem, Krievija turpina sarunas ar citām valstīm par munīcijas, raķešu piegādi sistēmām "Smerč" un "Uragan", kuru tai trūkst, kā arī notiek sarunas starp Krieviju un Irānu par ballistisko raķešu krājumu papildināšanu. Skibickis norādīja, ka starp šīm valstīm ir attiecīgi līgumu projekti, taču līdz šim šādu ieroču piegāde nav fiksēta.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu