Kamaniņu braucējs Rinks triumfē junioru PK posmā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks
Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks Foto: Mareks Gaļinovskis (Latvijas Kamaniņu sporta federācija)

Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks piektdien Blūdencā, Austrijā, izcīnīja uzvaru junioru Pasaules kausa sestā posma sacensībās.

Rinks bija ātrākais pirmajā braucienā, otrās vietas ieguvēju Marko Lēgeru no Vācijas apsteidzot par septiņām sekundes simtdaļām. Otrajā braucienā latvietis bija otrais, sāncensim zaudējot 0,043 sekundes, bet summā Lēgers tika pārspēts par 0,027 sekundēm. Trešo pozīciju ieņēma vēl viens Vācijas pārstāvis Hanness Rēders, kurš summā Rinkam zaudēja 0,215 sekundes.

Vēl no latviešiem Roberts Dreimanis braucienos bija 14. un 16.vietā, bet summā izcīnīja 14.pozīciju ar 1,409 sekunžu deficītu pret Rinku. Aleksis Siņiļņikovs summā bija vēl 0,26 sekundes lēnāks un ar braucienos uzrādīto 15. un 19.rezultātu ierindojās 17.pozīcijā 30 kamaniņu braucēju konkurencē.

Ceturtdien Blūdencā norisinājās arī piektais posms, kurā Rinks bija līderis pēc pirmā brauciena un devās pretī uzvarai arī otrajā braucienā, taču, visticamāk, trases vidusdaļā pieļautas kļūdas dēļ uzrādīja vien 20.rezultātu, kas summā atmeta uz desmito pozīciju.

Juniorēm Zane Kaluma bija septītā 22 sportistu konkurencē, braucienos ieņemot astoto un sesto vietu, bet summā uzvarētājai Ankai Jenikei no Vācijas zaudējot 0,934 sekundes.

Plānots, ka sestdien norisināsies sacensības divnieku ekipāžām un komandu stafete.

Iepriekš abu vecuma grupu sportisti startēja vienā Pasaules kausa posmā ar piesātinātu sacensību grafiku. Sākot ar šo sezonu, 19 līdz 21 gadu veci kamaniņu braucēji atsevišķi startē Pasaules kausā junioriem, bet 14 līdz 18 gadus veci sportisti spēkojas Kontinentālajā kausā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu