"Pameta īsziņā." Influencere Jana Bruka atklāj savu stāsta pusi par šķiršanos no mīļotā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Mīla kemperī"

Nupat tapis zināms, ka influencere Jana Bruka (Yana Bruk) un bijušais militārists Dāvids Krūmiņš, kuri satuvinājās šovā "Mīla kemperī", lēmuši iet katrs savu ceļu. Jana atklāj jaunas detaļas par šķiršanos. 

Kā liecina ieskats šovā "Slavenības. Bez filtra", Jana tiekas ar draudzenēm kādā Rīgas kafejnīcā, lai paklačotos un uzzinātu aktuālākos jaunumus draudzeņu dzīvēs. 

Uz jautājumu, kad Jana viņas iepazīstinās ar savu izredzēto, populārā influencere saka: "Es domāju, vairs nekad. Mēs neesam kopā..."

"Kas notika Lasvegasā, paliek Lasvegasā!" runājot par abu kāzām, saka Jana. Šķiršanās esot bijusi Dāvida iniciatīva.

"Mums ir kopīgs darba čatiņš, kur viņš uzrakstīja, ka viņš ir pieņēmis lēmumu, ka vairs negrib būt ar mani un filmēties," savu stāsta pusi atklāj Jana. 

Savukārt Dāvids savam draugam saka: "Mēs neesam izrunājušies, bet viss, pietiek." Kā šķiršanās iemeslu viņš min to, ka abi nav spējuši vienoties par kopīgas dzīvesvietas atrašanu. 

Dāvids jau bija atradis māju Rīgā, taču, kā saka Jana, tā vairāk līdzinājusies pirtij un tur esot valdījis bardaks. 

Dāvidam jau bija sagatavots līgums, kad Jana viņam atsūtījusi ziņu, ka nevēlas tur dzīvot.

"Es izstāstīju visu, ka man ir ļoti žēl, bet es negribu tur dzīvot. Tev jāņem vērā, ka mēs tur dzīvosim kopā, tas nav tikai šovam! Viņš man neko neatbildēja," tā Jana.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Dāvids par šķiršanos publiski paziņoja, viesojoties Andra Kiviča raidījumā "No Bullshit Experience".

Jau ziņots, ka pēc abu dalības šovā "Mīla kemperī" viņi pievienojās "Slavenības. Bez filtra" komandai. 

Vairāk skaties 1188.lv. 

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu