VIDEO Jokičs sekmē čempionvienības "Nuggets" uzvaru pār "Warriors"

Nikola Jokičs
Nikola Jokičs Foto: AP/Scanpix

Nikola Jokičs trešdien Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) kaldināja pašreizējās čempiones Denveras "Nuggets" uzvaru.

Jokičs guva 35 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. Serbu basketbolists spēlēja 36 minūtes, laukumā pavadot visu trešo ceturtdaļu.

Redžijs Džeksons, starta pieciniekā aizvietojot savainoto saspēles vadītāju Džamalu Mareju, guva 20 punktus.

Viesiem rezultatīvākais bija Stefens Karijs ar 23 gūtiem punktiem.

"Nuggets" uzvarējusi astoņās no deviņām spēlēm un ir līgas līdere. Savā laukumā Denveras basketbolisti bijuši pārāki visos sešos mačos.

Citā spēlē Milvoki "Bucks" uzvarēja, spītējot tam, ka trešajā ceturtdaļā pēc savas otrās tehniskās piezīmes spēli noslēdza Jannis Adetokunbo. "Bucks" mājās ar rezultātu 120:118 (24:23, 38:29, 28:43, 30:23) pieveica Detroitas "Pistons".

"Bucks" komandā Damjans Lilards guva 34 punktus un Bobijs Portiss piebalsoja ar 18, kamēr Adetokunbo guva 15 punktus. "Pistons" vienībā, dažādu iemeslu dēļ nespēlējot sešiem basketbolistiem, rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Keids Kaningems.

Tikmēr Bredlija Bīla debijā "Suns" komandā Fīniksas basketbolisti viesos ar rezultātu 116:115 (36:28, 21:29, 31:27, 19:23, 9:8) papildlaikā pārspēja Čikāgas "Bulls".

Uzvaras metienu 7,3 sekundes pirms pamatlaika beigām realizēja Jusufs Nurkičs, kurš šajā spēlē guva 20 punktus. Greisons Elens realizēja astoņus tālmetienus un guva 26 punktus, Kevinam Durentam bija 25 punkti, bet Bīls, kurš muguras traumas dēļ nepiedalījās pirmajās septiņās spēlēs, guva 13 punktus.

Čikāgas vienībā 26 punktus guva Nikola Vučevičs.

NBA regulārajā čempionāta komandas līdz 14.aprīlim aizvadīs 82 mačus, sezonas pirmajos mēnešos cīnoties arī par NBA kausu.